Suzuki SV 1000S (2006)

Vlastník Lumberjack
Vloženo 25.5.2007
Aktualizováno 15.5.2008

Bylo mi moc smutno, tak sem si koupil tentokrát funglový eSvéčko:)), protože nová motorka je prostě Nová Motorka. No co mám povídat, jede naprosto Super!!! Tahá prostě furt v jakýchkoliv otáčkách od 3000, od 8000 se pod nohama rozpoutává Peklo a jede ešt

Zkušenosti: Po instalaci GPS sem zjistil, že tachometr u esvéčka lže a přidává o cca10% a to docela přesně, takže pokud jedu 110km/h ve skutečnosti je to 100km/h, 220km/h=200km/h skutečných. Samozřejmě nevim jestli je to tak u všech, možná byto moho jít nějak doladit.

Cesty: 5.5.2007 koupeno, cca1000km po Čechách, pak trip do Švédska a teď tu výřím místní rovinky osázené radarama. Je 25.5. a najeto 4500km. Srazy v Čechách nestíhám, chystám se do Stockholmu-poslední sraz v sezóně, prej se tam sjíždí 20.000 motorkářů, to muší bejt nářez.

Další info: Seznámení proběhlo úspěšně, prvotní obavy jsou pryč. Oryginál gumy tam eště sou, neni to zas takovej žrout jak sem myslel. Řízení, naprosto výborný, tuhý, ani se nehne, na místech kde Triumph štědřil krušný chvilky s krocením vybrací řidítek, eSvéčko přejíždí s ledovým klidem.

Dále jsem nainstaloval Sound systém od GPR, skopl plastový blatník, vyměnil blinkry a motorka je ready na sezonu 2008! :)

Tak a ted uz mame i PC3 a KN filtr+odpojena lambda sonda-vysledek-oproti pouze GPRkoncovkam (110,5 koni na zadnim kole) nyni-117,6konbylek a 97,5Nm kroutaku. :)

jenz je z cca 90% k dispozici jiz od 3500 ot./min. Motor se nadherne zklidnil a tahne jeste linearneji. Puvodni bohatost byla totalne rozhozena-nyni se pohzbuje mezi 12,3-13,1 (ideal-12,8) Chlapek co to delal, byl ohromne spokojenej, ze se mu to takhle presne este nepovedlo. Z myho pohledu byla tato investice uspesna a jsem max. spokojenej, ze vse slape jak ma!

pavelforever
pavelforever napsal 25.12.15 v 11:59 10b.

BaRT_Czech
BaRT_Czech napsal 31.03.11 v 20:15

Čau krajane, pěkná - jasná 10b

Gogolas
Gogolas napsal 06.11.09 v 18:28

Ahoj motorkáři. Rád by jsem se tě zeptal, jak jezdí SV 1000? Chtěl by jsem si ji koupit, ale nevím co mám od ní čekat, jestli to pojede dobře od spoda? Nebo zda li to nebudu muset zbytečně točit do vysokých otáček? Jak to jezdí, rád bych slyšel tvůj názor. Díky za odpověď.

dr.dainese
dr.dainese napsal 13.04.09 v 22:30

Mooooos pjeknýýýý

Melli
Melli napsal 16.10.08 v 12:01

Pěkné Sv tak ať ti to jezdí bez nehod