Cagiva Freccia C12 (1991)

Vlastník dr.choda
Vloženo 17.7.2007
Aktualizováno 13.2.2014

Tak to byl kup za všechny prachy. Vyplašenej 16ti letej ocas co koupí každou mrdku co padla na zem aspoň 100x :D

První dojmy - první dojmy si nepamatuju. Motorka padla do ruky hned to je jasný. Byl jsem projet snad jen dvě motorky a z toho jedna bylo CR125 a tohle. Bohužel jsem vždy tíhnul k silnicím, tak bylo jasno

Jak jsem psal v úvodu. mladej vyplašenej 16 letej ocas co skočil po první motoce co našel na netu za levný prachy :D Motorka jela slušne na 125, to je fakt...ale ten stav byl katastrofální :D Naštěstí to byla druhá motorka stavu ala fichtl ,kdy jsem se v ní víc hrabal jak na ní jezdil, takže jsem se naučil zručnosti. Kapoty a lak uplná hrůza, ale když byla poskládaná tak jela suprově. Bohužel mě pak zklamalo čerpadlo oleje do benzínu, a od té doby už jsem ju neopravoval, šla do světa na ND

PatasRS
PatasRS napsal 02.09.09 v 01:19

bohužel :(

MarekCBR
MarekCBR napsal 30.03.09 v 21:35

už nepřede...

LeChuligan
LeChuligan napsal 27.02.08 v 18:47

zdarec ma fakt peknej lak ale jak ti klepe motor tak se nedoplatis.. njn je to ital..taky mam jeden doma

napsal 25.12.07 v 23:29

zdarec to mas od borca mezi vyskovem a prostejovem ze??byl sem se na ni taky divat,chtel sem ji pro mladou,ale borec byl dost vyplasenej a nakej divnej,..aco jinak dobry?jezdi v poho?at slouzi..

napsal 06.10.07 v 20:01

myslim ze jsi udelal dobre zes ju nevzal...do toho ty penize jen tecou.....to bylo nemaly hovado ten majitel..sem to rozdelal a nestacil se divit.....