Suzuki GSX-R 750 (1988)

Vlastník Martin_SV
Vloženo 9.12.2003
Aktualizováno 18.10.2012

UŽ JE prodaná byla to láska suzuki - kapoty z 91,led blikny,láďáček termignoni, nový lak a polepy z K5, zapalovací svíčky denso,metaltec-1, KN filtr (mohu vřele doporučit), tákne to pěkně od spodu a co dodat, jen že to je starý dobrý superbike.

Motorka koupena od kamaráda - je to prostě kámoš

První dojmy - neskutečná síla po MZtě 251

Motorku bych doporučil pro - Na začátek těžká, ale dnešní kluci chtějí přece novější, než tyhle babičky.

Doplňky na motorce - všechno o se na tý mašině dalo, to tam bylo

Zkušenosti: Moje první mašina, nepočítám fichtliky, byla MZ 251 ETZ r.v. 90 . Projezdil jsem s ní čtyři roky a nikdy mě nenechala nikde stát. Byl to nejlepší dvoutakt, se kterým jsem jezdil. Krom základní údržby nic nepotřebovala. První múj japonec je ninější Súza. Koupil jsem jí od dobrýho kámoše za dobrou cenu. Nemůžu si na ni v nejmenším stěžovat. Chytá bez problémů, jen ta spotřeba 6,8l/100km ale to porád jde. Jen jednou mě zlobyla a to, když mi ji v jednom servisu pokurvily.Strhli mi závity na hlavě (hajzly). GSX - R můžu všem doporučit, je to bezproblémová mašina,i když jsou některé staršího data výroby. "Martin GSX-R"

Cesty: akce u Sherifa,momománie (dost dobrý), Nářez Brouků, streetfighter 2002, ale nejlepší jsou hromadné vzjížďky s kámošema po okolí, třeba do Jeskyň, Hrob - Moldava a na Fláje.Celkově krušné hory.

Na prvím místě bude GSX 1300 R Hayabusa, B-king a GSX 1400, nebo SV1000s

cífi
cífi napsal 13.01.11 v 23:01

Proč bys kupoval Haybusu, když si můžeš koupit tady tu nádheru v jedenácti-kilu
Jo jinak..chválim, pěkná!!

Monče
Monče napsal 22.02.10 v 19:15

Wow nádherná, supr barvy, fakt povedená. Za 10b

Janie
Janie napsal 09.02.10 v 08:05

PS: jo a taky chválím...

Janie
Janie napsal 09.02.10 v 08:05

Čest, dík za chválu, jasně, že se potkáme

Gagle
Gagle napsal 09.01.10 v 23:23

Černá a ještě ke všemu Suzuki, no co dodat... paráda