Suzuki SV 1000S (2006)

Vlastník gouiii
Vloženo 7.7.2008
Aktualizováno 31.8.2022

Přivezená z Francie, měla 78kw, ale šikovný mechanik z H3moto v Paskově jí otevřel na správných 92kW. Jinak je seriová, pouze padáky od Rutana a přibyly výfuky od Creptus.

První dojmy - první dojmy dobré, protože jsem byl zvyklý na SV650S a tahle měla po koupi 78kW, takže než jsem ji nechal otevřít, tak byla o něco silnější než SV650S.. :-) a na to jsem byl zvyklý

No oproti předchozí SV650S jsem rád, že má aspoň štelovatelné tlumení.. 650 byla docela měkká a tlumiče na doraz při prudkém brždění na nerovnostech byly nepříjemné.

Sice SV1000 je taky celkem měkká, ale kdybych chtěl okruhové prkno, tak si koupim něco jiného.

EDIT 2011: už po ničem jiném, než okruhovém prkně vlastně netoužím.. nad SV se stahují mraky. :(

Spotřeba je 6,5-7,5 l/100. 2010 jsme absolvovali Švýcarsko a tam jsem se dostal na 5,9/100

EDIT 2012: tak a je to tady.. s motorkou se loučím a hodlám ji vyměnit zase za něco jiného.. nejspíš RSV.. bylo mi s ní ty čtyři roky velice dobře, žádné problémy nenastaly, prostě spolehlivý japonec, ale změna je život a já chci okusit tvrdost RSV!

EDIT2016: tak jsem s ní nakonec až dodnes, kdy už doopravdy prodávám, protože za poslední dva roky jsem na ní najezdil tak 1500km.. je velmi nevyužitá.

Prodána 2018

gouiii
gouiii napsal 06.01.16 v 10:35

WhiteS
WhiteS napsal 02.01.10 v 22:27

Ano! To je to, co dokáže nahánět hrůzu! Při pohledu na ty dva obrovský válce do "V" mi naskakuje husí kůže. A ještě k tomu ta parádní černá barva! Opravdu velikej respect! Moc krásná mašinka za 10b. PS: Jak se dá takhle navýšit výkon? Tam máš Power Commander, nebo nějakou jinou zázračnou skříňku?

Nori
Nori napsal 14.07.08 v 09:58

Gratuluji!

Ninjista
Ninjista napsal 13.07.08 v 20:39

Laďáky budou určitě

SValovec
SValovec napsal 08.07.08 v 17:11

Máš ji moc pěknou,byla to super volba.