Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2008)

Vlastník papuanec
Vloženo 20.11.2008
Aktualizováno 3.3.2009

X-moto XB36 (US32)

Vcera jsem ji postavil do garaze a nejste nebyl cas se na ni poradne projet, tak uvidime o vikendu, co tohl priditko dokaze.

JInak to je X-motos XB 36 140cccm, s kolama 14-12.

Motorku jsem si kupoval hlavne proto ze jsem se chtel na ni vyradit a zablbnout si v zime.

Urcite jsem ji nebral jako nahradu za krosku. Zvolil jsem variantu s malyma kolama a to hlavne proto ,ze to chci sem tam prevezt nekam autem. V pohode se vejde do auta kdyz sklopim zadni sedadla a polozim ji na bok.

7.12.2008 Tak jsem se právě vrátil z víkendu na horách a pita jsem měl sebou. Vyjezdil jsem na něm asi nádrž a za celou dobu jsem neviděl pevnou cestu pod kolama, možna 100m usek kde jsem jel v lese po lesní cestě. Jinak jsem delou dobu jezdil po lese mezi stromy a po naších krásných polich a lukách. Motorka mě docela překvapila tím, že ji s tak malym výkonem nedochazel dech ani když jsem s ní letěl do hodně prutkého kopce a to mam ted kolem 90kg, spiš jsem musel kroti zápěsti protože pořad nějak moc zrychlovala. Určitě na ni ale dám větší říditka, při mých 190cm je pomalu nemožné se pořádně postavit ve stupačkách, ale změna řídítek to vyřeší. Po tehle jízdě jsem měnil olej, jen tak pro jistotu, přece jenom pořád to zajíždím.

Závěrečné hodnocení je asi takové, že jsem se vyřadil jako malý a perfektně si to užil. Ty penize co jsem za to dal (19 000,-) byli podle mě dobře utracené. Už ted jsem si na tom užil tolik srandy, že to za to stalo.

xLux
xLux napsal 09.02.13 v 15:24 10b.

Pekna motorka , ale neni na tebe moc velka?:)

Pája13
Pája13 napsal 03.02.10 v 19:53

Parádní stroj.Ať šlape.Máš ode mne 10.

satorix
satorix napsal 14.06.09 v 21:26

Pjekelny stroj jak cyp.

-vodník-
-vodník- napsal 06.05.09 v 12:56

No tak vzhledem k tomu, že o něčem podobném už delší dobu uvažuju a chci to taky jen na vyblbnutí tak gratuluji ke koupi a díky za inspiraci Za ty prachy je to fakt pěkný stroj

deimos
deimos napsal 03.04.09 v 07:51