Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník Jordi
Vloženo 3.3.2009
Aktualizováno 30.4.2010

Intruder/Pav40

No nevim co tady po přečtení vašich recenzí dodat,je to bezvadny chopper se spoustou vykonu,dal jsem Kn filtry a mohu ríct ze s vykonem jsem na tom urcite lepena motorce jsem prekopal zadni svetlo a blinkry,nosič je spíš ozdobny a hlavně jsem jím zakryl díry po zadnim světle.

Jinak na cestování myslím pohoda,jel jsem na nem 400km za jeden den a super až na to,že v každe věčí zatáčce tahám paty po zemi díky sníženým zadním tlumičum.Tlumiče mám progresivnía díky jim se z meho stroje stala super masážni lavice zad a ... je s nimi o moc lepší ovladatelnost stroje a zadek se při zátahu tolik nekroutí jako u originalních tlumiču

Jinak zatím jezdím bez poruch a žadne jsem na stroji nenašel,kdo by chtěl jít do choppra tak mohu určitě Introše doporučit a myslím že každy kdo se na něm sveze tak už z něho nesleze jako já už ho máme doma prostě jako člena rodiny

Tak přidávám další 2fotky po připojení Pav40 za introše.První foto je před a druhé foto po dokončení uprav a nalakování do barvy motocyklu.Kubo a Pavle,díky za pomoc při tvorbě tohoto díla!!!Jezdí se s tím super!!!

huskymen
huskymen napsal 30.10.13 v 18:29 10b.

Fakticky slušná souprava. dávám 10bodů

stribrnyvojak1
stribrnyvojak1 napsal 09.11.12 v 17:17 10b.

Černý páv jí sluší bravo.

Midoor
Midoor napsal 22.04.12 v 06:51

mooc pěkná sůza

Jordi
Jordi napsal 06.03.12 v 10:29

Diky moc vsem za komentare a hodnoceni...preji mnoho stastnych km v nove sezone!

motodawe
motodawe napsal 22.01.12 v 18:58