Cagiva Freccia C12 (1989)

Vlastník EWRILL23
Vloženo 9.4.2009
Aktualizováno 25.10.2020

Cagiva Freccia 125 C12 dobrá 125-ca = hodně naučí a hlavně drží...

První dojmy - Je to pila...

Cagiva Freccia 125 C12. Moto už mám náký ten rok a tak postupem času proběhlo pár úprav - oprav, které Cagiva potřebovala,: Nová řídící jednotka od Ignitechu otevřená na 25 Kw,brzdové destičky Ferodo, carbon blinkry, tuning mřížky ve vzduch. otvorech, zrcátka z Yamahy YZF 600 vys. otáč. ložiska na klice, svíčka Bosch, nové těsnění + gufera (komplet motor) Mé zkušenosti s Freccií jsou spíše pozitivní než negativní...Moto má v první řadě výborný podvozek s odpružením (zad. nastav.) o proti jiným motocyklům v této třídě. brzdy jsou kvalitní a umí zastavit (Brembo) motorově bych řek, že nezaostává (u mě přidalo dost CDI), v blízké době lad. kok + koncovka výfuku. Jinak se o vše stará přívěra.

biiagi
biiagi napsal 27.07.09 v 11:56

Frecka v peknem a dobrem stavu uz se vazne nevidi casto davam 10 hezky si stím vyhrals jak tu bylo receno jsou vydet jenom mita a cbr uz i yzf

GarF
GarF napsal 28.04.09 v 09:42

dík, ta tvoje vypadá taky dobře :) připomíná mi bráchovu hondu vtr 250 :)

CryingDragon
CryingDragon napsal 17.04.09 v 16:10

tak to je nádherný stroj, někde jsem četl že to má 7 rychlostí je to tak ? nebo to jsou jinačí modely ?. Pro frecci mám slabost,moc jich tu nejezdí, spíše jsou vidět MITA a nebo CBR. (novější) ale když už 125 tak italskou.

Big.One
Big.One napsal 09.04.09 v 14:16

Vždycky se mi líbil tenhle design. Freccia a Paso. Ale ty origo zrcátkoblinkry tam bolestně chybí.