Suzuki TL 1000S (1999)

Vlastník Hansell
Vloženo 27.4.2009
Aktualizováno 14.11.2011

po kompletní GO po předchozích majitelích... prodáno

TeLe 1000S, vždycky jsem ho chtěl, tak jsem ho prostě pořídil. Motorku jsem koupil nepojízdnou se špatným motorem, (spadlé ventily v zadním válci), celkově byla chudinka zanedbaná, motor byl vymontovaný a rozebraný, tak jsem pořídil jiný se zárukou a starý motor nechal raději na díly. TeLe jsem zrepasoval od základu, dle svých potřeb a představ s nějakými těmi modifikacemi a vylepšeními, povyměňoval ložiska a do šroubku zrevidoval. Postavit ji mi trvalo (po nocích) asi 3 měsíce, tak snad bude sloužit a těším se až se zase pořádně jednou vyspím

Za pár dobrých a užitečných rad, které mi pomohly tímto děkuji Assassinovi. Díky

Tenhle stroj je dnes již legenda, kultovní stroj o kterém toho bylo napsáno hodně dobrého i zlého, možná právě proto mám jízdu na ní tak rád.

PS: motorka je dle TP vlastně 97" ale nový motor je 99", a má spoustu úplně nových věcí, tak píšu rok 99, což je tak nějak průměrný věk

Úpravy :

zadní tlumič Ohlins, šestipístky ZX12R+brzdová pumpa, pancíře,upravený Airbox, leštěné a izolované svody páskou ThermoTec, zakrácené laďáky Bos o 120mm, Atre Gipro s ukazatelem zařazeného rychlostního stupně, větší zadní rozeta + 2 zuby, KN filtr vzduch + olej, Iridiové svíčky NGK, úprava elektroinstalace, padáky a spousta drobností.

Vzhled:

bílá perleť celolak + polepy, lakovaný rám a kola,proužky na kolech, diodové zadní světlo s blikači, držák SPZ Evotech, plexi MRA, přední led blikny, zrcátka BikeIT, upravený a zavařený podsedlový plast

V přípravě jsem toho měl dost, ale nic z toho už se konat nebude, motorka byla kvůli druhé mašině co jsem koupil nevyužitá a byla by škoda aby stála, tak jsem ji prodal.

Mario3
Mario3 napsal 30.06.10 v 16:40

Hansell
Hansell napsal 02.08.09 v 22:52

Takže prodáno, díky všem za perfektní hodnocení mého TL, věřím, že bude ještě dlouho a bez problémů sloužit novému majiteli a že z ní bude mít jen a jen radost.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 01.08.09 v 09:23

hmm, vedet drive, ze ji prodavas, tak by asi byla moje. Je to srdcovka, kakra... :)

Hansell
Hansell napsal 24.07.09 v 17:55

Judy46, nelituj mě, dobře mi tak

judy46
judy46 napsal 23.07.09 v 16:37

Je mi tě líto s těma blbcema co se ti ozývají,nemít svoje tele tak jdu do toho tvého okamžitě,ale být tebou tak si ho fakt radši vystavím v tom obyváku než ho prodat nějakýmu blbovi