Honda XL 600V Transalp (1987)

Vlastník Adry
Vloženo 11.6.2009
Aktualizováno 7.8.2010

Pěkná,zachovalá, v origo stavu dovezená z Itálie mněla nájeto 33 tisíc km. Jsem první majitel v ČR, zatím velmy spokojený.

Po XLV 750 a DR 600 jsem šel do Transalpa tento letitý stroj dnes již legendárního endura který Honda začala vyrábět v roce 1987 jsem koupil ve velmi dobrém stavu. Moto šlape jako hodinky nebere olej a nejmenší spotřebu jsem mněl za 4l na 100km. Motorku používám na cestování i na jízdu do práce. Cesty zatím okolo komíma Polsko, Rakousko a Slovensko u nás rád jezdím do Jeseníku, Beskyd, Orlických hor a Bílých karpat kde se nejraději toulám po zapadlých místech kde se kochám pěknou krajinou.Mám obuty gumy Mitas E -07 a zatím jsem se vyškrábal všude. Namontoval jsem vyhrívané gripi Saito -2, turistické plexi Mra doplněné o deflektor a padací rámy Giwi. Uvažuji o tvrdších pružinách na předek , 12v zásuvce a nástavce řidítek. Z Alpíkem jsem velmy spokojen splnil moje očekávání o nenáročném a pohodovém cestovním strojí který mně vždy v pohodě dovezl domu. Na mém motu se mně líbí barevná kombinace kterou pak Honda dělala u výročních modelu.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 28.04.21 v 22:58 10b.

SERZO
SERZO napsal 17.12.17 v 20:14 10b.

Super mašina
zároveň Ťa pozývam do skupiny ,,Staré ale poctivé Endurá " až by si mal záujem nájdeš nás tu na stránke v sekcii skupiny

Junior88
Junior88 napsal 22.05.16 v 22:29 10b.

NÁDHERA Jednička je prostě NEJ!!! Ať to jezdí

3neczak
3neczak napsal 15.08.15 v 16:01 10b.

Moc pěkná, jak jinak, než 10 b.

jirka87
jirka87 napsal 19.09.14 v 11:13

Tak to je móóóc krásnej exemplář