Yamaha XT 600 (1988)

Vlastník martingl
Vloženo 9.7.2009
Aktualizováno 16.8.2009

Koupil jsem ji za par korun, spise na dily a nebo prodat dal, podle situace, zatim zustane.Chybi bocni plasty, baterka(neni potreba) a nejake drobnosti, do lesa nepotrebne. Chystame se ji s kamaradem dat do pojizdneho stavu.

9. 7. 09 XTcko zatim nejede, ale melo by byt pojizdne, staci dat vzduchovy filtr a hadicku na benzin a vycistit nadrz, kohoutek a karburator. Potom sestelovat smes, zalepit zadni dusi a jeste nejake drobnosti. Plasty mi byvaly majitel jeste mozna najde a blastry taky. Po zpojizdneni zustane doma do te doby, nez ji nekdo koupi a nebo si ji necham na dily, pripadne do lesa, nez budou nejake dily potreba.

10. 7. 09 Po vycisteni karbecu, nadrze, vzduchoveho filtru, kohoutku, sestelovani bohatosti smes a pridani palivove hadicky chytla na druhy kopnuti, coz mi udelalo radost Jeste zalepit zadni kolo, vychytat par drobnosti jako svarit uchyty vyfuku a narovnat pravou stupacku a muze se jezdit. Pokud ji nikdo nekoupi, tak zustane doma jako druhy xtcko, dam na nej drapaky a jeste nejake drobnosti.

14. 7. 09 Po namontovani zadniho kola, zavareni uchytu vyfuku jsme ji sli projet. Na prvni pohled je to vrazda, ale motorove asi spatna nebude, jeli jsme ve dvou a na 3jku se nam za plynem prizvedavalo predni kolo :D Tak jeste vychytat par drobnosti a bude v cajku po technicke strance.

16. 8. 09 Dnes jsem ji vymenil za jinou motorku.

noend
noend napsal 21.07.09 v 14:37

Hezký XTčko, někdy by jsme mohli jít jezdit spolu.