Yamaha FZ1 N (2008)

Vlastník Hedge
Vloženo 24.9.2009
Aktualizováno 22.4.2012

Byl to do poslední chvíle tvrdý souboj mezi Ducati Monster 1100 a touto krasavicí...vyhrála všestranější Yamaha.

Zatím funglovka, takže přidám nějaké komentáře časem Nyní můžu napsat jen to, že již ze shopu vyjela s klínem pod svody, zadním blatníkem v barvě, krytem sedla spolujezdce a malým štítkem...vše originál Yamaha, takže za raketu

10/09 - Tak už mám za sebou 1.200 km a první garančku. Zatím maximální spokojenost. Točit jsem směl jen do 7.000 a nějak nemám pocit, že bych ten zbytek vůbec potřeboval

11/09 - Tak máme za sebou cca 3.500 km a nadšení nepolevuje. Jsou to vlastně 2 motorky v jedné, do 8.000 ot. krásně čitelný stroj na pohodové vyjížďky a nad 8.000 se z toho stane ukrutně silné sportovní hovado, které jde ale naštěstí úplně samo do zatáček a krásně brzdí.

07/10 - Nalítáno něco přes 11.000 km, za námi další garančka a ještě před tím cca v 7.000 km přezutí gum (Dunlop SportSmart)...a nadšení stále trvá. Trochu jsem ho ale přiživil novými stavitelnými páčkami CNC, pancéřovým vedením obou brzd a nechal jsem zmenšit o zub přední rozetu. Sám jsem nevěřil, co to s tím zrychlením udělá, je to mazec...teď už budu jen přezouvat a přezouvat a přezouvat...

09/10 - Najeto cca 14.500 a na řadu přišla další zadní guma. Byl jsem spokojený, takže jsem zůstal u Dunlop SportSmart, která vydržela cca 6.000 km, což na sportovní gumu a styl jízdy není myslím málo. Nechal jsem navíc namontovat SPEEDOHEALER pro korekci tachometru s ohledem na dřívejší výměnu rozety (ukazoval o cca 6% více, než byla skutečnost a to jak u rychlosti, tak najetých kilometrů, což mi vadilo víc). Eliminoval jsem tím i standardní výrobní chybu tachometru, takže teď to ukazuje úplně přesně. Montáž byla hračka a celé to přijde na něco málo přes 2.000,-, takže rozhodně doporučuji.

04/12 - Nalítáno něco přes 26.000 km a šla do světa

Jirinac10
Jirinac10 napsal 02.02.18 v 21:24 10b.

Dobrý den, chci Vás poprosit o radu.
Mám stejný stroj jako vy( Yamaha FZ1 N) Otevřel jsem sedlo spolujezdce a teď mi tam nejde zpátky zacvaknout. Stačí na ně jen zatlačit nebo musím kombinovat s klíčem.? Děkuji

grahal
grahal napsal 06.04.14 v 17:37 9b.

Sisina
Sisina napsal 24.04.12 v 08:46

Uaaaaa, pecka! Myslím, že nutně potřebuju dokoupit klín pod motor 10b.

biosák
biosák napsal 26.01.12 v 11:40

Krásný stroj,tak ať ti slouží

Honza-suky
Honza-suky napsal 27.10.11 v 21:59

Moc pěkný Stroj..jasných 10bodů...At slouží dlouho a přeji hodně ujetých Km..:)