Kawasaki ZX-10R Ninja (2007)

Vlastník Gogolas
Vloženo 4.3.2010
Aktualizováno 10.1.2013

Předváděcí model v originální stavu. Zatím bez úprav, kromě plexi, gripů a držáku SPZ a na přání pancéřové hadice.

První dojmy - S motorkou jsem naprosto spokojen, padla mi do ruky hned, jak jsem se na ní projížděl ještě přímo v Kawasaki. Uchvátila mě její krásná ovladatelnost a samozřejmě i lehkost a hlavně chuť jít do otáček.

Jsem prvním majitelem. Všechno důležité jsem k motocyklu dostal, jak servisní knížku, manuál od motocyklu, tak i dokonce zámek na kotouče. Nemám zatím žádné zkušenosti, ale rád napíši až se oteplí a já budu moct začít zajíždět.

Letošní sezóna je skoro u konce a já zatím najezdil 3000 km. Motorka jezdí jen o víkendu a jsem s ní moc spokojený, motor poslouchá, ovladatelnost super, jen ten posez není na dlouhé cesty.

Na moto momentálně najeto 4500 km bez sebemenšího problému, není čas na ježdění, ale jezdí se na tom hezky až na ten posez na delší cesty to rozhodně není.

Po sezóně 2011 najeto celkem 6500 km, téměř vůbec nebyl čas na projížďky s kamarády, opravdu moc málo volných víkendů, kdy se dalo trošku vyblbnout. Mašinka šlape jako hodinky, bez sebemenšího problému, tak doufám, že i další sezóna bude v pořádku. Teď odpočívá v garáži a je připravena na sezónu 2012!

RickVFR
RickVFR napsal 08.04.14 v 16:48 10b.

parádní Kawa. tak nech slúži a robí samu radost na cestách. jak inak, máš to u mňa za 10b

ivča-motomadmen
ivča-motomadmen napsal 28.01.13 v 14:54 10b.

Pěkná, pěkná. Vše pěkně sladěno

Avuka