Hyosung GT 650 Comet (2004)

Vlastník Kalin
Vloženo 6.7.2004
Aktualizováno 22.7.2008

Motocykl prodán ať novému majiteli slouží co nejlépe

Zkušenosti: mám ji tři roky a odešel alternátor po roce ježdění, dvakrát výměna nádřže, a po výměně alternátoru praskali žárovky nyní přestali zajímavé! až na ten altík který mě fakt nasral si zase začíná u mě dělat reputaci tak uvidíme dál

Cesty: 2008 prodané

Další info: po tom co ji mám můžu již konečně asi říci dost vydrží ale je velmi náchylná na servisování ohledně řízení a motoru!!! a dost trpí nádrž u řízení kde je uchycena do silemtbloku a dochází od vibrací k praskání svárů a úniku paliva

Geogino
Geogino napsal 22.06.12 v 10:31

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na Hyosungy

HonzaF
HonzaF napsal 01.03.08 v 23:02

Zdravím korejského bratrance

Goethe
Goethe napsal 11.12.07 v 11:50

hezký tuning nový přední blatník asi 1300,- jinak vypadá zachovale. Kolik máš najeto? <br />
Doufám že se na jaře konečně potkáme - odkládáme to už skoro 2 roky!

smazany39422
smazany39422 napsal 25.02.07 v 20:01

Ani jsem se neptal a vklouzl taky mezi Comeťáky tak vás zdravím a doufám, že se mi nikde nebudete chlámat až uvidíte obstarožního medvěda na kolobce z cirkusu (tak mne nazval brácha, když mě potkal v protisměru, jak si to v lednu 2007 štráduju na tý svý nový koze). <br />
P.S. přes Pardubky plánuji jezdit. Bydlím v Ostravě, ale zařezávám kousek od Kralup nad Vlatvou. Tak snad někdy někoho z vás potkám.<br />
Zdar a sílu mládežníci.<br />

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 17.01.07 v 07:11

Ahoj Kaline, ty mas toho Tenaxe, zajimalo by mne, jestli jsi nejak upravoval vyfukovy potrubi, nebo mas ladak, ktery presne pasuje. Zjistil jsem, ze na GT650 by mel sedet typ na Kawasaki ZX6-R r.v. 98-02.