Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník br1kos
Vloženo 13.8.2010
Aktualizováno 17.7.2011

Suzuki SV1000S with yoshimura exhaust system,monopost

Takže 12.8.2010 jsem si domu přivezl tento krásnej kousek. Je to dlouho moje vysněná motorka a jsem rád, že přímo tenhle kus byl k mání. Nebyl ani nikde na inzerci...Prostě slovo dalo slovo a bylo to hotovo. Tímto děkuji Ryanovi. Je to model 03, do provozu 05. Najeto má krásných 13800km. Má americký yoshimury zvednutý nahoru, kryt sedla spolujezdce, zadní blatníček, miniblinkry, jiný držák spz.
Co se týče jízdy, zatím jsem se jen chvilku svezl a prožitek to byl nepopsatelný. Když otočíte heftem, chvilku to cuká ale pak to vystřelí jako šíp v doprovodu duněníz laufů. Prostě nádhera. Oproti banditovi to je mnohem líp ovladatelnější. ALe je to motorka, na který není dobrý chybovat a proto se musí dosti opatrně. Zatím jsem pořídil pouze alarm, padáky, gipro a vyhřívaný rukojeti, co mám z bandita...
Bylo potřeba vyměnit blinkry, protože jsem jeden ulomil při tom, jak jsem jí pečlivě myl...Nandal jsem LED mini blinkry.

Takže máme zazimováno a budeme se v tom vrtat.
Plán zní takto:
-sundání a rozleštění svodů (vim že to nemá cenu, ale zima je letos dlouhá)
-nechal jsem si přelaminovat a nalakovat zadní blatník do barvy (tímto děkuji osirisovi a všem doporučuju)
-pořídil jsem radiální pumpu z GSXR
-je potřeba nandat pancířky, protože pumpa na stávající hadici nedělá dobrotu
-výměna řetězovky, trošku jsem tu mojí popravil tim zvedáním a podžazováním
-výměna oleje ve vidlicích včetně gufer
-pokud budou finance, pořídim FI tuner od Healtech-technology, asi by to byla potřeba kvůli tomu KN, svodům a yoshi
Tak snad to do jara všechno stihnu...

Tak SV prodáno, šlo za dobrej peníz a to bylo rozhodující...Se slzama v očích, byl to mazel největší...

MkokyX
MkokyX napsal 16.04.18 v 13:31 10b.

tak se tahle motorka dostala do mých rukou minulou sezonu, stále v perfektním stavu

Jindra_a
Jindra_a napsal 18.09.10 v 16:44

já ho viděl i na živo a jestli se vám zdá na fotkách pěkný a zachovalý tak to se vám nezdá! je v TOP stavu + ty laufy

Tomboo
Tomboo napsal 04.09.10 v 05:53

Další co přesedlal z Bandasky na SVo a navíc moc pěkné.Já jsem naštěstí Béčko nepoložil ale zvítězila touha po V2
Laufy super,ty se mi na litrovém vždycky líbily.Za mne jasných deset a bacha na okruhy

Mario3
Mario3 napsal 22.08.10 v 09:43

Moc pěkný Svečko a ty píštali jsou pěkný

Mileek
Mileek napsal 19.08.10 v 15:53