Honda VT 750 Shadow Spirit (2003)

Vlastník Bedrunka
Vloženo 5.9.2010
Aktualizováno 7.5.2012

Moje "Beruška". Koupena od prvního majitele jako úplné "holátko". Už má padáky, plexi, chromový kryt chladiče, zadní nosič + kufr a rolku a jako spolujezdce...berušku.

Moje druhá motorka. První byla Honda VT 125 Shadow. Naprosto pohodová, ovladatelná, lehká, ideální pro ženu na úplný začátek. Pak jsem objevila tuhle krásku, rozšířila jsem si řidičák a už jezdím. Zatím se ještě seznamujeme, ale i tak super!! Ovladatelná, s pořádným zátahem, výborné řazení, i pro ženu ne příliž těžká. Až budu mít najěžděno víc, připojím nějaké postřehy.
Sezóna 2011. Jezdím, jezdím, jezdím. Naprostá spokojenost.
Září 2011 - trochu jsem "Berušku" vylepšila. Místo stupaček plotny, přídavná světla, předkopy. Je po servisu, vše OK.
Listopad 2011. S předstihem si udělám k životnímu jubileu radost. Složena záloha na Hondu VT 1300CX Fury - viz. foto. Spiritka půjde do světa dělat radost někomu jinému. Tak kdyby někdo chtěl Hondičku s minimem najetých km v bezvadném stavu...ozvěte se.
Spiritka je prodaná do dobrých rukou. Jak budu mít nějaké fotky, hodím se Furynku.

ricik13
ricik13 napsal 26.04.12 v 09:42

jj krasavice za mě určo 10b

Krmi
Krmi napsal 02.04.12 v 11:47

Omluva motorkářce každym coulem promin promin promin

Krmi
Krmi napsal 02.04.12 v 11:46

Suprová motorka na které si dala její majitelka moc záležet a na výsledek radost pohledět jasných 10b a pohodičku v jejím sedle a hodně najetých km měj se chlape

toša.
toša. napsal 28.03.12 v 19:45

Super hondáááá červená společně s motorkářkou sluší ještě info o Motobendě na www.justride.cz tak se koukni jsou tam zajímavé články.Tak čus.

zuzarez
zuzarez napsal 17.01.12 v 21:25

Fury je můj sen..!!! Moc gratuluji a přeju pohodovou jízdu..!!