Derbi Terra 125 (2011)

Vlastník Kimbo
Vloženo 3.10.2010
Aktualizováno 5.7.2011

Nejlepší motorka kterou jsem kdy měl měl jsem hodně motorek - JE NA prodej !!

Derbi Terra je nejlepší motorka ve 125ccm ve 4taktu, měl jsem Aprilii RS 125, byla to dobrá motorka ale leda tak o papíry, pohodlné svezení nebylo, v nízkých otáčkách to naprosto nejelo, pak jsem mel KTM 125 EXC, výborná motorka, ale ne na cestování jenom do terénu, to nemusím mít ale papíry, Takže jsem zvolil Derbi Terru 125 , r.v. 2011, zatím pečlivě zajíždím, motorku jsem si zakoupil úplně novou z krámu, motorka splňuje moje požadavky, to jsou, Pohodlí , cestovatelnost, ovladatelnost, motorká váží 117 kg, oproti varaderu které váží 150 kg, obratnost, a zrychlení je opravdu veliké, dvouvačka stím docela hejbe, tuto motorku doporučuji všem mám najeto 350 km, a nejvíc spokojenej. teda jel jsem stím nejvíc 80km/h ale v terenu jsem jel trošku taky na cestě s bahnem a na gumu si to poradilo velmi dobře !! motorka jak má být ***je na prodej ***

Detox
Detox napsal 30.04.11 v 19:51

Vynikající 125. Má ji kámoš a naprosto mě dostala. Fakt pěknej design a hlavně je to dospělá motorka(ne naka pro holky), jede taky slušně. Určitě si troufám říct o třídu lepší než varadero.

DaWe_
DaWe_ napsal 26.02.11 v 21:52

nadherna jasných 10b

RADKOGS
RADKOGS napsal 09.02.11 v 21:38

pekna motorka preju hodne ujetych kilaku bez nehod

Kimbo
Kimbo napsal 23.10.10 v 13:10

už jenom že je to dvouvačka motorku už mám dávno zajetou

FiFi.
FiFi. napsal 23.10.10 v 00:37

Mě dostává to, že ty tu motorku nemáš zajetou a řikáš, že jede mnohem líp než Varadero Na kterym si asi nejel. Jinak Varan má k těm 170kg s plnou, takže Terra nemá 117kg, ale bude mít taky něco málo přes 130kg. A ten dvouvál má něco do sebe..