BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník Freeman
Vloženo 15.10.2010
Aktualizováno 21.5.2012

Můj třetí a definitivně poslední typ bramboráku, který jsem si pořídil. Aneb jednou vrcholu dosáhne každý

O tomto typu jsem snil už před lety, kdy jsem měl možnost se ke GSsce přiblížit více, než jen přes stránky katalogu a vyzkoušet si ji. Nicméně bylo několik důvodů a to nejen finančních, ale i stylových, kdy jezdím s kamarády, kteří sedlají jen cruisery a choppery, čili návrat ke "kořenům" byl nutností a v garáži mi Clasic verze nabobtnala na verzi CL. Přišlo ale bohužel několik nečekaných, leč nutných rodinných výdajů a tak šel bramboráček do světa
Ale má mě tam nahoře někdo asi opravdu rád, protože naprosto nečekaně jsem dostal možnost si opět přeci jen motorku pořídit a tentokrát už jsem věděl přesně kterou.

R 1200 GS Adventure mám teprve chvilku, ale už jsme se dokonale sehráli. Ono ne nadarmo se o tomto stroji říká, že je to nejuniverzálnější motorka na světě a to nejen svoji manévrovatelností s lehkostí jízdního kola, ale i pohodlím jezdce i batůžku a o výbavě a pověstné německé životnosti a dílenském zpracování ani nemluvě. Pravda, každá mašina má i své mouchy, ale u této jich je jako šafránu, kdy sám jsem zatím na žádné zásadní nenarazil. Ťuky ťuk...
Každopádně 33l nádrž ve spojení s orig. hliníkovými kufry, BMW Motorrad III GPS navigací, což jsem vše dostal s tímto zázrakem, mě už teď nutí plánovat cesty na další roky mého života.

Závěrem chci říci, že Advík je moje poslední motorka, což mi spousta přátel nevěří a já jim to nemám za zlé, ale je tomu opravdu tak. Protože motorka, která s vámi klidně projede celý svět a vy máte chuť se otočit a znovu vyrazit se prostě stane součástí vás samotných a dokud tento pocit ve vás bude setrvávat, nikdy to nebude chtít změnit...

MufMichal1200gs
MufMichal1200gs napsal 18.02.20 v 23:57 10b.

spokojenost jen Abs modul problém jinak cajk

kanecek
kanecek napsal 23.05.12 v 16:06

Takže nebyla Tvá poslední :)

Bass
Bass napsal 06.04.12 v 10:48

Tak to je pecka ! Super fotky a na nich ta nejlepší mašina Přeju krásnou motosezónu 2012 stále plnou nádrž, spoustu najetých kilometru bez deště Krásný Báwo 10bodů

alpiniště
alpiniště napsal 03.12.11 v 14:08

joo bawor to je mašinka taky po ní pokukuju třeba nekdy bude je NÁDHERNEJ 10 BODŮ

istonbike
istonbike napsal 30.10.11 v 09:34

Je to nádhera né proto že je to Bawor,ale protože je tak industriálně,brutálně dokonalý dávám 10b s přáním příjemného dosahování zemských vrcholů v jeho sedle