Kawasaki ZX7R (1997)

Vlastník matrous
Vloženo 12.5.2011
Aktualizováno 17.4.2015

Charizmatickej superbike. Pořádnej kus kovu. Moc hodně kovu..

První dojmy - Je poměrně hodně těžká, má neskutečně pidi rejd, takže se všude otáčim aspoň na třikrát. V motoru se začíná něco dít až při 7 tis. otáčkách. Sériovej vejfuk je zbytečně tichej. Brzdy nejsou moc ochotný. Do zatáček ale padá celkem ochotně a i požitek z jízdy je suprovej.

Motorku jsem si přivez v zimě..pár dní před Štědrým dnem.. a jestli někomu pomůže rada, tak nekupujte motorku v zimě :D Já to udělal a nevšim si některejch věcí, jako třeba prohlýho kotouče..moje blbost.
Motorka po vytlačení z garage nevypadala zrovna jako krasavice na fotkách..polehaná, poprášená stříbřenkou, tekoucí expanzkou..
Motor šel jako nemocnej..střílel, nedržel volnoběh, nešel moc za plynem...zamilovanost však byla silnější a tak po krátké kličkovačce mezi zbytky sněhu na silnici, kdy se vyzkoušely všechny kvalty a stopa, šla na vlečňák a tradá dom :)
Doma se téměř ani neohřála a nechala si vyřknout ortel u mekánika..ten jí otevřel střívka a odhodil mi kámen ze srdce když řekl, že motoru nic není a vypadá jak nový. Zkouknul vůle na ventilech, dopnul rozvoďák, poladil karburátory a motor šel jako brus.
To už jsem si jí přivezl domu a doma začla rozborka předku..natřít svody, přetěsnit vidle, zkusit narovnat kotouč, což se nepodařilo a povedlo se mi koupit fajnovej jetej za bábu. Vyměnit jeblou expanzku...vyvložkovat stupačku a tradá do sezony

Po Cagive je to moje 2. motorka s papírama (25kw)

Mám na ní v sezoně 2011 zatím najeto asi kolem 1500km.. Dost rychlý zvyknutí...jede krásně na 25kw :) Podvozek zatim nastavuju tak nějak zkusmo..o malinko tvrdší, než ze serie podle manualu. Brzdy fajn...ohlej kotouč pulsoval dost brutálně...novej je fajn..všechno pracuje jak má...:) S plnou nádrží je to dělová koule :)

Na závěr...Mám rád pěkný motorky ...Cagiva byla..Kawa..ta je taky...brutální. Miluju její nádechy sání, ten zadní salám, ten posaz, USDečka...Miluju fotky WSBK kde na ní zápasí Akira Yanagawa...Je to láska..

lukano
lukano napsal 03.03.13 v 21:59 10b.

Zajímavá kombinace 10b

BadRX
BadRX napsal 24.01.13 v 08:53

Krásnej klasickej superbajk! Opravdu tahle mašina ma charizma. A mně osobně se Kawa v černé líbí moc Ať ti dělá jen radost!

matrous
matrous napsal 19.05.11 v 00:14

tahle taky zrovna nějak nevyčnívala svým zevnějškem z řady..což mi ale nevadí..hlavní je jádro..a to má slušný :) jinak dík :)

seccomk
seccomk napsal 18.05.11 v 20:52

pěkný klasický bike. Taky jsem po ní pokukoval, ale s 25 kW nebyly zrovna v nejlepším stavu. Nakonec jsem zvolil SRADa, ale pro ZX7R mám slabost

matrous
matrous napsal 14.05.11 v 11:09

Mě by se sice líbila víc zelená nebo červená..ale taky nevypadá zle