Harley Davidson XL 1200N Nightster (2007)

Vlastník dzyry
Vloženo 8.6.2011
Aktualizováno 15.7.2014

Nightster v černé barvě s předkopy. Není to 'hodná' motorka ale je zatraceně silná, krásná a zábavná. Kromě toho: konečně mám Harleye!!! :)

První dojmy - Už první dojem byl úžasný. Trochu nemotora (v porovnání se Suzuki Savage) ale úžasný zátah, zvuk a vibrace.

Po dlouhém vybírání a hledání mezi novými i použitými stroji jsem nakonec zvolil tento Nightster. Pro mne je hlavní využití motorky dostat se rychlou a zábavnou formou do práce a z práce a k tomu je vhodnější spíš menší a obratnější stroj takže mezi HD to vyhrál Sportster. Původně jsem uvažoval spíš o novém Ironu (ta matná černá je parádní) ale po objevení inzerátu na Motorkářích a vyzkoušení bylo rozhodnuto!
Po dvou týdnech jsme si na sebe s Nightsterem už trochu zvykli. Oproti mé předchozí Suzuki Savage je chod motoru méně pravidelný, do zatáček jí musím trochu přemlouvat a při proplétání mezi auty musím být trochu opatrnější ale jízda je daleko zábavnější, sílu má ukrutnou a úžasné je to stádo splašených koní krotit :)
Doufám ze si spolu užijeme spoustu legrace a občas se podíváme i někam dál než jenom z Černošic do Holešovic a zpátky ;)
Tak už mám najeto 2200km a jsme kamarádi :) Nightster dostal krome servisu nové parádní kožené sedlo Sidekick (pro dva) a stupačky pro spolujezdce abych mohl občas povozit svoji drahou ženu.

dzyry
dzyry napsal 15.07.14 v 18:02

Tak já už jsem v Africe a Nightstera si užívá šťastný kupec :(
Snad si tady brzo taky pořídím nějaký pořádný stroj :)

dzyry
dzyry napsal 25.05.14 v 10:30

Skoro po třech letech co jsme si na sebe zvykli se budeme muset rozloučit protože se přesouváme do Jižní Afriky :(

me2d78
me2d78 napsal 14.07.12 v 16:24

dobrá volba...ode mě jasných 10b...

Bizon
Bizon napsal 13.02.12 v 11:29

Zdravím kolegu! Krása,jednoduchost,velká zábava a HD na nádrži..kdo nevyzkoušel nepochopí..

kovarradek
kovarradek napsal 02.02.12 v 22:39

Dobrá volba Ty vejfuky bych ti doporučil screamin eagle poněvadž sem je na Nightsterovi taky měl a paráda! Zvuk je z nich výraznej ale netrhá uši jako od jinejch značek a stroj s nima lítá o poznání líp.