Suzuki SV 1000S (2005)

Vlastník Martin_SV
Vloženo 3.7.2011
Aktualizováno 10.8.2015

Vloženo: 05.04.2013, Uskutečněno: 05.04.2013, Zhlédnuto: 20x

Zima ještě nekončí a tak furt lezem do garáže a něco kutíme. Jak už jsem psal, držák navigace jsem koupil z číny za směšný peníze, ale nastal menší problém, jak ho někam uchytit. Nikde jsem nenašel něco, co by mi vyhovovalo. Až mě napadlo, co udělat něco malého, aby to moc nevyčnívalo a aby to bylo funkční.

Držák se skládá jen z naohýbanýho plechu, který jsem jen stříknul na černo, jednoho šroubu a 3 cm silonu o průměru 22mm. To je celý.

Možná se to někomu líbit nebude, ale mě to nic nestálo a funkci to plní a o to tady jde. Proč platit neskutečný peníze za nějaký držák, když to jde tak lehce.

Je uchcen pod šroubem, co drží řidítka. Prakticky to pujde udělat na většinu mašin.

Piwell (21) napsal 07.02.2015 v 16:37

No to je jasný, žádný sraní s mladou paní. Paráda

JirkaMetal (1) napsal 05.04.2013 v 15:09

je to funkční? JE, tak je to supr

• podsedlovka

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Sundal jsem origo blatník, nahradil držákem SPZ od Sharka ( Díky SVčkáři :-) ), doplnil jsem to led osvětlením a nakonec jsem tam dal novou výplň podsedlovky od fyrmy Hot Bodies, kte

Vloženo: 20.11.2016
    Uskutečněno: 20.11.2016
  • výstava v Lipsku

Perfektní výstava v německém Lipsku. Mnohem lepší, než tady v Čechách :-( Více místa kolem motorek a větší pohoda. Nestalo se mi, když jsme fotili, že by schválně lezli lidí před foťák, tedy v mém případě před mobil.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.02.2016
    Uskutečněno: 06.02.2016
  • Výstava motocykl 2015

Perfektní výstava, i tříkolku jsme vyzkoušeli :-DD

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.03.2015