Yuki V3 (2008)

Vlastník REDDIO
Vloženo 25.8.2011
Aktualizováno 27.8.2011

ME moto fialová barva,MÉ úpravy držák zadního kufru,začepování hlavního stojanu,oprava A úprava výfuku.

JSEM DRUHÝ MAJITEL,KOUPENO 2850 KM.GO MOTORU V 7380 KM.DLE MÉHO NÁZORU PRASKL ČEP PÍSTU A ROZMLÁTIL PÍST,VÁLEC,PRASKL BLOK MOTORU U STARTÉRU,OHNUTÝ VENTIL VÝFUKU.NÁHRADNÍ DÍLY CCA.9000 KČ.ZAVAŘENÍ PRASKLÉHO BLOKU.OPRAVA VLASTNORUČNĚ,DNES NAJETO 28.08.2011.500KM PO GO.ZATÍM BEZ POTÍŽÍ!DODATEK-ORYGYNÁL ČEP PÍSTU BYL NA VNĚJŠÍM OKRAJI ZESLABEN MĚŘENO PO DODÁNÍ NOVÉHO ČEPU.JINAK JSEM SPOKOJEN ,VŠE JSEM SCHOPEN OPRAVIT SAM BEZ SERVISNÍCH NÁKLADU.

ladka9
ladka9 napsal 13.04.14 v 21:37

Dobrý večer.Chtěla jsem se zeptat,jak jste sundal ten sekundární řetěz aby jsme mohli sundat hlavu motoru jako to máte vy na tom obrázku?Děkuji s pozdravem Bacsová

REDDIO
REDDIO napsal 29.08.11 v 21:53

Co se týče náhradních dílu měl jsem je do týdne doma a vše měli skladem, jinak do tří týdnů.Jediná vada neprodavají samostatně ložiska klikovky jedno bylo vadné,komlet klika 4500 ,-Kč.Sehnal jsem stejné japonské ložisko u Fa.KOMA za 680,-Kč je to podstatný rozdíl.Zatím najeto přes 600 km a vše je v pohodé

MimoCZ
MimoCZ napsal 27.08.11 v 21:44

Neni to poprve co slysim o spolehlivosti tohoto motoru. Navic sehnat dily pry taky neni sranda. Na druhou stranu tahle hraci skrinka urcite budi pozornost.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 26.08.11 v 05:32

Tak ať ti slouží,taky jsem si ji užil

Milan1963
Milan1963 napsal 26.08.11 v 01:31

U zánovní motorky taková vada-asi bych k ní ztratil důvěru. Přesto ti přeju hodně spokojených kilometrů.