Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník raser
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 18.12.2015

Po dlouhém, složitém a zodpovědném rozhodování padla volba právě na Suzuki DL 650 V-Strom. Po ujetí prvních stovek kilometrů jsem si jistý, že to byla správná volba. Budu jen opakovat zkušenosti jiných...universální moto

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Naprostá spokojenost!!! Vřele doporučuji.

První dojmy - Píše se listopad 2011, venku mrzne. Můj první kontakt se omezil na několik málo metrů v okolí garáže :-) Nicméně, první dojem...respekt a nadšení zároveň.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná i do začátku. Odpustila pár chyb. Pro cestovatele-velká sousta km nejsou problém.

Doplňky na motorce - Výbava: 3x kufr GiVi, padací rám RD moto, rozšíření bočního stojanu, držák navigace, krytu rukou, ukazatel zařazené rychlosti gipro, kryt motoru-vlastní výroba /funkční-ověřeno/.

Proč V-Strom? V kategorii cenduro 650 asi největší motorka, tzn. i při svojí výšce se na něj v klidu poskládám.

Zkušenosti? ...Průběžně.

Rok 2012:
První sezóna v sedla našeho Stroma dopadla na 1*. Najeto cca 6500 km s jedinou, nikterak složitou poruchou. V tomto roce ježděno spíše po ČR. Výjimku tvoří naše motodovolená v okoli Lago di Garda, což byla pomyslná třešnička na dortu roku 2012.
Více o našem prvním roce v deníku

Rok 2013:
Díky hodně zmatenému počasí všechny plány až tak nedopadly. Nicméně máme za sebou dovolenou po Rakousku. Několik úžasných výletů /viz. Deník/ a hlavně...všechny naše kosti a díly motorky jsou v pořádku pohromadě. Takže sezóna je úspěšně za námi, motorka v garáži pod plachtou a v hlavě spousta plánů na další roky /asi až do důchodu /

Rok 2014:
Sezóna ještě neskončila, několik postřehů tady musím uvést. Po návratu z dovolené jsem naprosto spokojen s výměnou převodů, která proběhla před sezónou. Strom neměl ani v těch nejhorších stoupáních problém. I ve velké zátěži se nechal plyn citlivě dávkovat. Na začátku roku jsem si byl jistý, že tenhle rok bude na Stromovi poslední. V duchu se mu musím omluvit. NEBUDE!!! Tahle motorka ještě chvíli zůstane doma

Woky
Woky napsal 20.01.16 v 15:22 10b.

bomba, aneb jasnejch 1o bodů

slamabiker
slamabiker napsal 15.11.15 v 08:08 10b.

Pěknej stroj

BigBary
BigBary napsal 26.10.14 v 11:06

Pěknej Stromek

Lombardo
Lombardo napsal 28.09.14 v 19:56 10b.

pěkná mašinka, modrá je dobrá

Willik
Willik napsal 16.08.14 v 22:51 10b.

Pěknej Stromek hodně šťastných km...