Hyosung GV 650 Aquila (2007)

Vlastník David990
Vloženo 16.2.2012
Aktualizováno 1.4.2013

Moc kvalitní motorka, za celou dobu žádné problémy. Motorově dostatečně výkoná a hlavně spolehlivá motorka. Dvouválec do V zajišťuje dostatek kroutícího momentu už od nízkých otáček. Časem plánuji nějaké úpravy.

První dojmy - Motorka je vhodná na jízdu ve středních a vyšších otáčkách motoru, ideální jsou táhlé okresní silnice. Dží perfektně stopu akorát náklon je omezený výfukem. Výkon motoru na hmotnost motorky je dostačující. Motorka je vhodná na vyšší postavy.

Doplňky na motorce - Na motce jsou od začátku koupeny padací rámy, Plexi proti větru a opěrka pro spolujezdce.

Motorku jsem dostal darem od táty. Neměl na ni moc času a byla nevyužita. Teď s ní budu prožívat první sezonu. Ale celkem ji znám jako spolujezdec jsem s ní zažil dost. Jinak před touto motorkou jsem měl hyosung 125 gt-r se kterou jsem byl velice spokojený. Ale musel jsem ji prodat jelikož jsem kupoval auto. Při prodeji měla najeto okolo 25 000km za dva roky to celkem ujde. Tím jsem pochytal první zkušenosti a bohužel i havárky. Ale já i motorka jsme to zvládli. Nové zkušenosti s motorkou budu postupně dodávat.

limick
limick napsal 11.09.14 v 10:51 10b.

jednoznačně 10b, už jí mám taky, sice už se stříkačkou a tak je maličko jiná, ale v základu je to nastejno, takže hodně kilometrů po suchých cestách

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.02.13 v 19:20 10b.

to je kousek na který přesedlám,je to v plánu

pajkat
pajkat napsal 19.12.12 v 20:12 10b.

Parádní stroj.

Geogino
Geogino napsal 22.06.12 v 15:39

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

Geogino
Geogino napsal 20.03.12 v 09:36

taky tě vítám do klubu hyosungářů, moc pěkná mašina a myslím, že sní rozhodně budeš spokojený já ji mám a zatím musím zaklepat, žádná vážná porucha a to už sní vjíždím do čtvrté sezóny. Tak hodně příjemných cest a ať seš spokojený