Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2010)

Vlastník Valdamen
Vloženo 1.3.2012
Aktualizováno 28.11.2012

Apollo Orion AGB 37 125 ccm...pro začátečníky a víkendové jezdce super věc..

První dojmy - Super

Pitbike značky Orion o obsahu 125 ccm s výkonem 9,5 kW při 9500 ot/min
4-takt, 4 stupně rychlosti, max. rychlost cca 90km/h , váha 65 kg

Kupoval jsem ho v roce 2011 někdy po prázdninách. Jsem z vesnice a vždicky jsem chtěl nějakou krosinu. Docela dlouho jsem sjížděl internet a hledal po všech bazarech a stránkách nějakou krosku hondu nebo kawu taky tak do 125ccm ale u nás na severu je toho fakt málo takže nabídky fakt hrozný a za cenu pita jsem sehnal max hondu 80 a co jsem koukal pak na díly tak to byla taky hrůza. Takže se pak rozhnodnou jestli novou motorku kde dílů byl plnej internet nebo něco starýho bylo jednoduché. Já jsem menší postavy 164cm váhy 75kg takže mě sedí uplně suprově vyblbnu se po lese loukách občas nějakej skok a drží moter je opravdu dobrej samozřejmě ostatní věci na motu je to china takže co si budem povídat ale vše jak bude postupně odcházet tak vyměním za kvalitnější zatím jezdím tak půl roku a měnil jsem jen zadní duši,olej,svíčku takže uplně pohoda až nad očekávání jsem spokojenej!!!Teď mě čeká zadní guma tu jsem už uplně sjel jinak pohoda.Když koukám jak mladý borci je vždicky huntujou tahaj plnej pak to vypnou já jsem si pomaličku motor zajel dával jen kvalitní olej Motul 300V 4T Factory line 10W40 a s mojí váhou 75kg po vánocích teda normálně 70kg lítám jak drak ani bych rychlejší nechtěl do lesa :D postupně budu přidávat další info a tunig vela zdarů