Yamaha YZF 750 (1994)

Vlastník Schwain
Vloženo 18.12.2005
Aktualizováno 5.10.2010

YZF mám od jara 2004.Nechávám ji původní.Laďák je na efekt. Prodána v září 2007.Těším se na novou motorku R1 z roku 2002 !!!

Zkušenosti: Je to mazel,těžší moto,ale jede.Člověk se na ní vyřádí a zatím mě v jízdních vlastnostech nezklamala.Pokud jezdím rychleji,tak si bere olej (cca 2 dl na 1000km),ale to musí,není zase tak mladá a něco nalítáno už má. Cesty: Co stihnu kolem Brna,Anglie Cestopis: 2004 ...jen CR2005 ...CR a Slovensko2006 ...CR a Slovensko04/2007 ... Anglie,solidni pocasi,jeste pred odjezdem byl na polich snih,...cesta byla v poklidu,prespani v Nemecku, Nemecko na me bylo moc dlouhy,Ted si s ni uzivam na leve strane pekne udrzovane cesty v Anglii {Cechy se maji co ucit}.Jezdim s ni pravidelne z Londyna k mori.Nadhera,nezlobi!Srpen 2007 - navrat do Cech,bezproblemova cesta zpet 18hod jizdy s prestavkami jen na tankovani. Další info: Pneu nová Continent Road Attack.zatím neubývá .V zatackach i na vode drzi,a tak zkousim pokladat niz a niz,.po ceste do Anglie a z Anglie neco ubylo :-}

jinak prodána v roce 2007 a ihned nahrazena mladší a silnější sestřičkou R1

napsal 10.01.06 v 09:37

Ja sem z Blanska a mam ji taky jenom bych tam chtel nacpat podsedlovku z R1 ale nevim z jakyho roku abych ji tam dostal

napsal 07.01.06 v 00:42

Hele prosimte odkud presne jsi nemohl sem te potkat treba v Doubravici nad Svitavou???

napsal 03.01.06 v 14:21

Zdravíčko pánové, koukám, že jste si z toho tady udělali diskuzní fórum Rád bych to uvedl na správnou míru: tááákže, všechny 5-ventilové Yamy olej žerou, ano i R1. Nejvíc právě naše 750 a Ace(ten ještě víc pač má větší hrnce) Exup s tím podle mě nemá nic společného, to je jen ta píčovinka ve svodu. Mě moje žere tak 4 nebo 5 dcl a že jí dávám(průměrná spotřeba za letošní sezónu-necelého půl litru a když už jsme u té spotřeby, tak benál-7,25 litru-rovněž průměr za celou sezónu.Ano ano, jsem puntičkář a schovávám si účtenky). Jinak když už jste všichni tady pochválili SALIkovi DALIkovi tu jeho, tak taky hybaj na mé stránky. Jsem z toho chudák celá nešťastná, teda -ný. <br />
Jéjej to by se povídalo mezi svejma, ale když já už nemám čas a už Vás stejně beztak těma svojima kecama seru

smazany19170
smazany19170 napsal 25.12.05 v 15:59

Jde o to ze to hur startuje po delsi dobe.Tak jsem to stejen musel rozdelat a borci koupili do servisu novou brzdu,tak to budem zkouset a merit a jak pro me tak i pro ne. S originalni koncovkou,se scorpionem, s kitem a bez ...atd.Uvidime jak to dopadne ty grafy. mej se Sali.<br />
Treba se nekdy uvidime v Brne,momentalne tam studuju.cest

lukaw
lukaw napsal 23.12.05 v 13:15

SALI - ten exup urcite, ty sestky ho nemeli no, ja sem tuhle motorku kupoval kvuli papirum na 20kw, jinak by se mi taky libila 750, 1000 v exupu...