Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Dočkys
Vloženo 29.3.2012
Aktualizováno 18.2.2013

Silniční, sportovní stopětadvacítka. Dle mého názoru ideální na začátek a ke získání prvních zkušeností v provozu.

Motorka koupena od Soukromá osoba, už si ani nevzpomenu na - Přímo otřesné! Jakési, s těží gramotné, individuum... Zatajil mi velkou spoustu nedostatků, byť nepodstatných... Ale jak se říká, jde o princip ne?

Aprilia RS 125: Podle mě velice předražená a taky hrála roli vysoká spotřeba.
Yamaha TZR 125: Starý a neperspektivní model.

První dojmy - Mezi první dojmy bych jednoznačně zařadil nadšení. Byl to první stroj s kterým jsem mohl vyjet na silnice a brázdit je naprosto bezmyšlenkovitě a bezhlavě. Myslím, že právě toto silně ovlivnilo první dojmy, které byly grandiózní!

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce, kteří touží po nasbírání nějakých těch zkušeností.

Doplňky na motorce - Gripy řidítek CBR, led blinkry, pásky do kol.

Byl jsem s ní nadmíru spokojený, šlapala jako hodinky a myslím, že není lepší motorky pro začátek. Na nic si nemůžu ztěžovat, byla naprosto skvěle ovladatelná. Z estetického hlediska jsem byl taky moc spokojený. Vlastně když jsem si ji koupil tak jsem si splnil tenkrát jeden ze svých snů... Myslím že co se týká uživatelského hlediska je to dokonalý stroj pro začínajícího jezdce, kterým jsem bez pochyby byl, tímto však netvrdím, že se již nemám co učit. Je to motorka co hodně odpustí a taky nezklame. Plně vyhovující potřebám šestnáctiletého nadšence do jednostopých vozidel, co nechce ztratit tvář ani před "opravdovými mašinami". Pro mě to byl ale především kamarád a parťák do nepohody co nikdy nezklamal...