Honda NC 700X (2012)

Vlastník DannyK
Vloženo 7.4.2012
Aktualizováno 18.5.2020

2012: Jsem začátečník na "velkém stroji" a tato motorka mi učarovala vzhledem.
2014: Již jsem si ji trochu ojezdil

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Prodejce - Honda Moto Racing, Pražská 453, 252 29 Lety u Dobřichovic. Mohu jen a jen doporučit. Velice dobrá komunikace se zákazníkem, ochota, příjemné prostředí. Již druhým rokem k nim jezdím i na servis a jsem spokojený.

Honda CBF 600S: bazarová, levnější než nová, ale prý pro \"začátečníka\" nebyla vhodná. Navíc jsem hledal nějakou s odpisem DPH.

První dojmy - První dojmy byly bombastické, po dlouhých letech zase motorka !!! Ale to není nic vypovídající, protože to není k porovnání. Nic méně se ovládá dobře, sedí se na ní dobře, pracuje jak má.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky i ty, kteří již umějí a nepotřebují obrovské výkony. Pohodlná. Pro vysoké lidi bude asi malá.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, čelní plexisklo givi, nosiče kufrů givi s dodatečným brzdovým světlem, padací rámy kolem motoru.

29.6.2014 - Mám najeto skoro 13.000 km za 2 roky a jsem stále spokojený. Občas by se hodil větší výkon, ale s tím nic nenadělám a oproti tomu má velice nízkou spotřebu a pořizovací cena nového kusu je na 40% Crosstourera.

8.6.2012 - motorka je konečně zakoupena. Doporučuji prodejce Lety u Dobřichovic!!!
8.10.2012 - Nyní mám 4-měsíční výročí, najeto jen (bohužel) 2300 km, ale spokojený jsem velice. Občas bych ocenil trochu víc výkonu, ale zase se aspoň nepouštím do rizikových "akcí".
Spotřeba je malá, dle produktového listu výrobce.
Zvuk zvláštní, tichý, příjemný. Občas mám pocit jako že sedím na sekačce na trávu , ale to je fajn.
Hlavně ten pocit svobody!!!
...
[big]Duben 2012 - Zkušenosti nemám zatím žádné, protože můj mazlík se teprve vyrábí. Ale už jsem prošel nějaké informace po webu, byl jsem se na ni 2x podívat u prodejce - Honda Racing Team v Letech u Dobřichovic. Zatím na mne tento prodejce udělal velice dobrý dojem.

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:13 10b.

DannyK
DannyK napsal 19.08.15 v 17:54

TO: CizekOndras

Díky za radu. Nakonec to vyhrál IXIL - 2 souběžné trubky.
Měj se fajn. D

CizekOndras
CizekOndras napsal 03.08.15 v 23:21

Ahoj, mašina super :) jak si se ptal na vejfuk, tak Leo Vince zní identicky jako tady na něčím videu z youtube.

Geodet
Geodet napsal 22.09.14 v 14:34 10b.

Gratulace k dobrému výběru. Tak ať to jezdí.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.06.14 v 21:52 10b.

Suprová Honda v té správné barevné kombinejšn gratulejšn