Honda CBR 900RR Fireblade (1994)

Vlastník lubakupec
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 7.6.2016

Skvělá motorka maximální spokojenost !!!

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc)

Yamaha YZF 750: nestartovala

První dojmy - Super výkon a zvuk byl skvělý. Po otočení plynu šla na zadní což mě trošku zaskočilo minulé moto byla silniční 125 cm3 :-) Trošku mi vadilo, že na té motorce přišel minulý majitel o nohu nad kolenem a to byl důvod jeho prodeje motocyklu.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo ji nebude točit jako blázen,motorka už je stařenka a má něco za sebou.

Doplňky na motorce - nějakou dobu neony

Motorku mám již 9 let a jsem úplně spokojen.Jsem rád,že mám pod prdelou kus pořádné a poctivě těžké motorky.I když si na mě lehla, tak se mi noha vytahovala docela těžko.Nebejt mojí blbosti, když jsem narval do světel místo 55 W žárovky 100 W tím si odpálil jak altík, tak regulátor, tak jsem na ní neměl žádnej problém. Po úpravě sedla dáno víc molitanu se na motorce dalo jet bez problémů 560 km za den bez bolesti zad.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 28.07.12 v 21:48

Jó, 90tý léta byly na mašiny prostě nejlepší
Tomu říkám kus poctivýho železa

Zub47
Zub47 napsal 09.04.12 v 22:21

Skro jako ta moje zlata babicka,akorat ma trochu vice sportovnejsi vzhled, ale na ty roky co ty nase babky maji daji na prdel ji mnohem mladsim hujdam

lubakupec
lubakupec napsal 09.04.12 v 20:58

Diky

Trinnlee
Trinnlee napsal 09.04.12 v 20:50

na to kolik jí je tak ji to kurevsky sluší...moc pěkná hondice...

lubakupec
lubakupec napsal 09.04.12 v 18:56

Právě,že těd jí musím hejčkat ať mi dlouho vydrží. Pač novej Faroš je hnus aspoň pro mě. Rád bych sní oslavil kulatech 20 let a pak jí dal třeba na veteránský papíry