Yamaha XT 600 (2002)

Vlastník plokajicek
Vloženo 5.1.2006
Aktualizováno 30.7.2006

Laďák CRD ABSOLUT POWER II, otevřená (29kW píšou :D),kufr na cesty:) Iridiová svíčka Žádná větší úprava

Zkušenosti: Tak mam na ni zatim najeto cca 8000 a kromě brzdových destiček a oleje si o nic jiného neřekla. Do terénu je pravda docela těžká, ale na silnici sedí jako přibitá. Mám tam MITASKY a jsou super (levný+dobrý). Možná trochu ta přední mimo silnici sedí míň (možná se mi to jenom zdá)

Cesty: Tak Poněkolikáté jsem se společně s naší bandou "ŽHAVÝCH PÍSTŮ MC" zůčastnil srazu, kterej se koná kousíček od Varů v Březový, ale tentokrát už na svojí motorce a tak jsem si ho i náležitě užil (prostě jsem nejenom chlastal, ale i konečně jezdil takže paráda)No a naše další delší cesta byla Zpočátku taková jakoby okružní po ČR, ale nakonec jsme dorazili na Mácháč a tam jsme taky zůstali. A udělali jsme dobře, projezdili jsme okolí a bylo to super - nemuseli jsme sebou tahat všechny krámy a jezdili jsme jen tak na lehko:))))))))) Počasí nám taky přálo a tak to byla jedna z nej dovolených:)))

Další info: Na radu svého ctěného bratra(Andy (ID 19587)) jsem se rozhodl, že se svůj poněkud strohý komentář ke svojí mašince pokusim trochu upřesnit:)))Pořídil jsem jí v zimě asi touhle dobou a udělal jsem si tím obrovskou radost, kterou mam samozřejmě doteď. Sice by se někdy hodilo pár koníků navíc, ale neni to nějak moc často. Na moto si nemůžu ztěžovat stejně jako všichni její vlastníci (protože jak víme je bezproblémová).Tady napravim velkej omyl a sice že jsme opravdu ŽHAVÍ PÍSTI :))))))MCtak a teď je to snad už trochu jasnější:))))))Tohle tady taky můžu nechat takže i člen JP Rider Teamu: (pro Andyho a spol.:to jsou ti co nejezdí jenom na KAFE a CIGÁRO a taky se nezaleknou ani pár kapek deště:)))))

enusim2
enusim2 napsal 12.12.12 v 12:08 10b.

pekna motorka!at to jezdi kolama pevne k zemi! 10b

herbelife
herbelife napsal 06.03.12 v 19:50

super mašina at šlape

napsal 07.02.06 v 10:20

Kaja: Jo fotili se navzájem..sou to kámoši

Kaja660
Kaja660 napsal 30.01.06 v 16:44

Motorka je taky nádherná, byla moje vysněná no a když vyšel ten novej model nebylo co řešit.Přeji hodně šťastných km.

Kaja660
Kaja660 napsal 30.01.06 v 16:35

Zdravím, díky za pochvalu i za radu,určitě se na to poptám. Hele nejsi ty kamarád Thecua máte spolu uplně stejný fotky.Byli jste spolu, nebo je to jen náhoda?Jinak moc pěkná fotka, si dobrej. Taky to zkouším, ale jen z lehka mam ještě respekt.