Yamaha Fazer8 (2012)

Vlastník Tominda
Vloženo 12.5.2012
Aktualizováno 31.5.2018

Yamaha fazer8 v černé barvě. Moje první velká motorka na kterou jsem přesedlal z cagiva mito.

První dojmy - ...

Koupena nová 30.4.2012 v yamaze v Liberci. Původně jsem chtěl starší fz6 fazer S2, ale po 2 měsíčním pátrání a pročítaní inzercí, kde jsem žádnou vhodnou nenašel jsem se rozhodl koupit novýho fazera 8. Nyní jsem moc rád, že jsem šestku nesehnal :) K motorce jsem dostal originální moto příslušenství: centrální stojan, led blinkry, hezčí a kratší držák spz, zadní plotnu, top case a tankvak. zatím se seznamujeme a najíždíme první kilometry :)

První dojmy: hrozně mě bolí prdel :( přemýšlím o přečalounění sedla. motodoplňky nainstaluji příští víkend a taky plánuji pořízení výfuku akrapovic, protože ten originál se jim opravdu nepovedl.

Pro sezonu 2013 jsem si nechal změkčit sedlo, koupil laděný výfuk akrapovič, KN filtr, namontoval padáky Rutan, nalepil proužky na kola a koupil ukazatel zařazené rychlosti Gipro.

Pabinda
Pabinda napsal 21.02.14 v 18:42 10b.

Pabinda
Pabinda napsal 21.02.14 v 18:40

šampónek S Akrapovičem to je voňavka

Piwell
Piwell napsal 24.12.13 v 13:14

Pěkný. Jak motorka tak holka

Jurášek72
Jurášek72 napsal 03.07.12 v 14:59

Pěkný stroj. Já si na sedlo moc nestěžuju. Jsem na sparťanské podmínky zvyklý Zkus se občas protáhnout, postavit na stupačky. Určitě to pomůže. Jezdím trasy 450km v kuse.

Tominda
Tominda napsal 10.06.12 v 10:27

dik chlapy,
tak po 100km mě prdel pěkně bolí, teď si nechávám změkčovat a přešívat sedlo, tak jsem zvědavej, jak to dopadne. Jestli to nepomůže, tak už pak vážne nevím