Yamaha XT 600 (1985)

Vlastník Luft
Vloženo 12.8.2012
Aktualizováno 6.1.2013

Zatím seznamovačka, po tom co jsem slezl ze 4kule.První projížďka po letech na 4kuli mi o5 uchvátila a utvrdila mě, že kolka je oproti našině odpočinek.

První dojmy - Překvapila holka jedna.Než jsem na ni sednul, myslel jsem, že ji v pohodě zvládnu. Myslet znamená prd vědět. Tahle holka mě parádně mrtví. Tak si jeden na druhého zvykáme a snažíme si k sobě najít cestu. Na tu moji turistiku by mi stačilo něco slabšího, lehčího. Ale když už je doma tak si na sebe zvyknem

Spíš se seznamuji se servisem, moc se oholku nestarali. Takže prozatím se starám aby holka nějak přijatelně vypadala. Všechno je pro mě nové. Každopádně po svezení mě překvapila zátahem, když ji dáte napít. Ovládání mi příde lehké (zatím jsem jel jen polňačky) uvidíme co se mnou udělá terém. Jak budu holku zvládat.
Zatím jsem jen vyměnil ulámané páčky,gripy,olej a objednal gumy maxxis 7304,7305
Jen jsem vyměnil olej a filtr. Dál nakupuju nd.lanka atp.čeká nás Rumunsko, tak ať nejsem zaskočen. Stejně jak se znám mi bude něco chybět :o/
13.09.12
Nechal jem si poradit a nakonec koupil na zadek 7312,pry abych se trochu svez a stále netlačil v tom bahně.Na předek zůstala 7304.
16.09.12
Mám přezuto, byl to pro mě očistec, jelikož jsem to dělal poprvé.Ještě jsem dal nový rolny na vedení řetězu (nevím jak se to ofiko jmenuje).Tak snad dojdou všechny věci co jsem objednal po netu.
28.9.
V rumunech jsme obstáli, pravda byla to jen turistika. XTčko mi ukázalo co má sil a já jak mám zhnilý tělo bez kondice.
06.01.2013
Původně jsem s tímto XTčkem počítal jen na pár dní v rumunech a nepočítal jsem s tím, že bude po návratu zabírat místo v garáži. Opak je pravdou. Ted jen vyměnit gufera na předku, harmoniky, blástery a možná ještě odebrat nějaký zbytečnosti. Když ji miluješ není co řešit :o)

pkKun
pkKun napsal 25.11.19 v 21:24 10b.

biši
biši napsal 28.07.16 v 21:40 10b.

Cus dulezita otazka z ceho tam mas (mel jsi) zadni blatník? mě se totiz v zadu ta lopata v originalu nelibi moc dik moc

sparcogti
sparcogti napsal 06.01.15 v 14:46