Yamaha XS 400 (1980)

Vlastník JurkaXS400
Vloženo 18.8.2012
Aktualizováno 2.1.2013

Koupil jsem ji teprve nedávno, ale je to moje první motorka. Myslím si, že pro začátek jede slušně, jde hezky za plynem, má hezký zvuk a všechno funguje tak jak má, akorát brzdy by mohly být trochu ostřejší. Snad se to časem spraví. Uvidíme. Mějte se

Jawa 350 OHV: slabší oproti tomu co jsem si vybral :)

První dojmy - První dojmy z jízdy byly zvláštní. Nebyl jsem vůbec zvyklý na takový stroj ( předtím jsem jezdil na Jawě 50 a 250 a to se s Yamahou nedá vůbec srovnávat) takže mě hodně překvapilo, když jsem tomu přidal a málem uletěl :-D, ale brzo jsem si zvykl na ovládání. Čeho se pořád bojím je klopení do zatáček, nějak tomu nevěřím, tak si radši přibrzdím. Nejhorší je snad ovládání blinkrů, nebo spíš vracení do původní polohy vypnuto, skoro vždy přepnu na druhou stranu, takže na to nadávám furt :) Jinak jsem spokojený s výkonem i jízdními vlastnostmi :) Jsem začátečník, takže zatím neposoudím jestli jede tak jak má. Mi to vyhovuje a to je hlavní :)

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych začátečníkům, kteří se chtějí naučit tak jako já. Není to žádný zabiják, tzn., že neletí 200 ;) ale není to ani žádná zdechlina :)

Motorka jede velice slušně. Občas mám problémy se startováním, ale to je nezkušeností s ovládáním sytiče, protože někdy chce na plno a někdy zas vůbec i když je motorka relativně studená, takže to chce čas než takové mouchy vychytám. Jinak jízdní vlastnosti, vzhledem k tomu, že je z roku 1980 nejsou zrovna nejlepší, zdá se mi, že trochu plave, ale to bude asi špatnou zadní gumou. No čeká mě hodně práce..

" target="_blank" class="imglink thumb">" src="http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2013/01/126818_IMG5827.JPG" class='forumimg'/>

p.epanica
p.epanica napsal 04.01.15 v 18:55 10b.

...