Ducati Monster 600 (1999)

Vlastník pRst
Vloženo 30.8.2012
Aktualizováno 30.5.2023

Monstřík byla moje první velká motorka. Na začátek asi nebyl dvouvál úplně jasná volba, ale když jí miluješ..

První dojmy - Tenkrát měl každý hromadu řečí, že 2L natož od Ducati není optimální velká motorka na začátek.. kecy v klecy, když jí miluješ, tak nic neřeš.. kupovat si motorku "z rozumu" mi přišla vždy top kravina, je to zbytná věc, tu musíš milovat už pro to jak vypadá..

Byl to Dark, single disk, ve variantě City, takže brašny, plexy (kterého se první majitel naštěstí zbavil) a ještě nějaké další doplňky. širší řidítka jí dávali ten správný nasraný výraz a do dneška mi holky říkají, že ta moje první motorka byla stejně nejhezčí a nejspíš na tom něco i je :)

Koupil jsem ho s 29kkm na tacháči což byla na tři sezóny slušná porce, ale aspoň jsem tomu číslu mohl věřit. Najel jsem na něm cca 17kkm a po dvou sezónách jsem šel o dům dál, ale k Ducati jsem se chtěl vždycky vrátit..

Když pominu slabší brzdy, tak jsem neměl vůči monstříku žádné výhrady. Jediný problém byl prolínající olej z horního válce, což měla být údajně běžná choroba tohodle motoru, ale řešitelná za babku i u Papežíků.

olin.uo
olin.uo napsal 04.10.12 v 06:41

Dobrá volba... Dukatka je prostě srdcovka!
VIVA DUCATISTAS!

Kosner.