Aprilia Pegaso 125 (1992)

Vlastník Marejda
Vloženo 9.9.2012
Aktualizováno 9.9.2012

Aprilka 125 rv 92 , koupená 3.9 ve stavu přidřená.

Tákže, koupil jsem ji ve stavu přidřená. Nic méně předchozí majitel v ní byl na stopro vlezenej, páč byla suchá, žádné provozní kapaliny, a navíc pístní kroužky nikde. Dále pak provizorně uchycené zadní světlo, přetrhlé lanko tachometru. No celkem nic moc stav. ale vše je jak má jen ještě seštelovat zpětný ventil a karbec ;). Jinak celkem živé od 7k otáček, vysoké těžiště motorky, pohodlný posed .

Marejda napsal 18.10.12 v 23:24

s tim trhanim byl pruser v lanku privery, bylo roztrepene. Ted jede v pohode, nevim akorat jak jede v orginale

vladdo608
vladdo608 napsal 15.10.12 v 20:41

pochybujem ze povodny karburator bude stihat zivit 160 ccm kit to trhanie moze robit kludne aj to a tiez vyfuk nieje stavany na odvod tolkych plynov kolko dokaze 160 kit vydat tym padom sa moze stat ze sa ti to nebude dat vytocit az do maxima :) .. ale to poriesis ked to vobec pojde :) drzim palce !

Marejda napsal 14.09.12 v 19:02

mrknu na to, když bude původní tak bude omezen výkon?

Almejda
Almejda napsal 14.09.12 v 16:38

cus, jeste jsem koukal na to že tam máš 160kit...Karburace je původni dellorto s 28 mm difuzorem nebo tam mášjinej karburátor, případné přetryskováno?

Marejda napsal 10.09.12 v 09:17

ej celkem pohodka, akorát mám problém s tím, že při přidání plynu začnu hulit jak gumárna v zubří a kolem 5 tisíc otáček vynechává. Nevíš čím? karbec čisty, zpětny ventil ok, jehla v karbeci na druhém stupni od vrchu, systost na jeden a půl otáčky, nevím, možná oilmaster? šteluje se nějak?