Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Kolin_klain
Vloženo 21.9.2012
Aktualizováno 28.3.2024

V-Strom - cestovatel tělem i duší.

První dojmy - Po první sezóně (srpen-říjen/2012) jsem nenašel menší chybičky. Padla do ruky hned při prvním svezení. Přítelkyně si pohodlí spolujezdce nemůže vynachválit. Značka ideál.

Motorku bych doporučil pro - kdo chce pohodlně polykat kilometry

Doplňky na motorce - Koupil jsem s: kryty rukou, klín pod motorem
Moje doplňky 2013: padací rám, rámy na boční kufry, kufry.

Jako každý rok, tak i v roce 2012, mě přepadla chuť a touha koupit si motorku.
V minulých letech jsem toužil po Hornetovi, později po Banditovi, ale nakonec vyhrál V-Strom 650 od Suzuki.
A proč? Jeden z hlavních požadavků byl pohodlí při dlouhých cestách. Při mé výšce 193cm jsem na Jawce 350 trpěl a během půl hodiny mě bolela záda.
Po měsíci a X hodinách stráveném denně na netu hledáním "té pravé", jsem ji našel. Inzerát byl jednoduchý, žádné superlativy, které by lákaly na super motorku a odtahovaly pozornost od těch "méně závažných" chybičkách a vadách na kráse.
V pátek jsem odpověděl na inzerát, v sobotu jsem si jel prohlídnout a v pondělí mi ji borec dovezl dodávkou přímo před barák.
Nebylo o čem se bavit nebo se dohadovat na ceně. Motorka vzhledově jako nová. (r.v. 2005) - 11 500km. Láska na první pohled.
Přepsání bylo trochu zdlouhavé. Kvůli (ne)funkčnosti registru vozidel, jsem si musel počkat týden než vyřídili všechny záležitosti a já mohl poprvé oficiálně vyjet na silnici. Ale dočkal jsem se.
Rychle jsem si ji podmanil, nebo spíš ona mě. Recenze a zkušenosti ostatních nelhali. Pohodlná motorka. Záda ani jiné partie mi z ní nikdy neboleli. Většinou jezdím s přítelkyní. Průměrná spotřeba ve dvou, normální jízdou, 4-5l/100km.
Byla to dobrá koupě. Motorka splnila nad míru mé očekávání.
Na příští rok dokoupím boční kufry a hurá do světa. Mám v plánu Černou Horu, popřípadě Ukrajinu.

Robson_68
Robson_68 napsal 23.01.15 v 17:04 10b.

Robson_68
Robson_68 napsal 23.01.15 v 17:02

Taky moc hezká mašinka obzvlášť s pozadím Vyškovce a přicházející bouřky ve vinohradě.
Jen samé bezproblémové kilometry a vždy šťastné návraty!

skillman
skillman napsal 13.05.14 v 20:15 10b.

moc pěknej stroj!

istonbike
istonbike napsal 11.04.13 v 10:02

Teda...ten je nablýskaný měl bych si jít umýt svého

Cimrmanolog
Cimrmanolog napsal 03.04.13 v 21:29 10b.