Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník IvoSt
Vloženo 10.12.2012
Aktualizováno 6.2.2021

Suzuki DL - 650 V - Strom. Krásné cestovní enduro.

Motorka koupena od FIRMA:Chalupa Motors () - Ochotná obsluha a perfektní jednání.

BMW G 650 GS: důvod neuveden
Yamaha XTZ 660 Tenere: důvod neuveden

První dojmy - Motorku jsem zaparkoval v garáži před 3 dny. Kolem je plno sněhu a tak ji nemohu projet ani po ulici. Motor naskočil na první pokus a recenze nelžou, jde sametově. Ovládací prvky v pohodě a sezení taky. Další postřehy a dojmy po prvním svezení.

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro pohodové řidiče se sametovým motorem, která dokáže jet velice rychle a s malou spotřebou.

Doplňky na motorce - Za dlouhých zimních večerů namontovány originální doplňky Suzuki. Padací rám, kryt motoru, ochrana rukou a kufr 48l Coocase. Vylepšená patka bočního stojanu. Koupen montážní stojan pod zadní vidlici. Montáž 12V zásuvky pod sedlo a na řidítka. Přípojka na nabíječku Optimate 4. Vyroben krycí plech pod motor a výměna stupaček za nerezové od SW motech. Koupen tankbag micro s montáží na víčko nádrže od SW motech. Montáž USB zásuvky na řidítka, instalace zpožděného zapínání hlavních světel, výroba krytek čidel ABS, výměna řadící páky za sklopnou a stavitelnou od SW-motech, montáž nosiče bočních kufrů (kappa) na V35 od givi. Výměna páček spojky a brzdy za seřizovací a ¨lámací¨. Při čekání na novou sezonu namontovány světla LED pro denní svícení.
Po neblahé zkušenosti s baterkou jsem nainstaloval palubní voltmetr s přepínáním klidového a nabíjecího napětí.

Líbila se mě a po scooterech a naši Jawě 350 konečně pořádná motorka. Zatím má na počítadle 1 km. Motor zavrčel, ale ještě nejela. Postřehy doplním později.
Ulice oschla a tak sice bez značky, ale aspoň kolem domu jsem ji musel projet. Je to senzační, motor přede, bez vibrací, řazení nádherné, ABS fuguje na 1, zvuk ,,jak od dvouválce". Už se nemohu dočkat až vyrazím na pořádnou jízdu. V Lednu zajištění pojistky a značky a pak jen hezké počasí. Stačí jen 5-10 nad nulou a suchá silnice a může se vyrazit.
Je 1.3.2013 teploměr je na 3 stupních a silnice suchá. První vyjížďka. Je to super, motor je ještě syrový, ale je to nádhera.
Je konec roku 2014 a na počítadle je 9534 km. Motorka bez závad jen s předepsaným servisem ( výměna oleje, průběžná kontrola řetězu a mazání). Spotřeba se pohybuje kolem 4 - 4,2 l/100km. Jízda - no prostě nádhera, není co dál dodat.
Na konci sezony 2020 najeto 28 000 Km.V průbehu roku při vyjížďce najednou klekla baterka. To byla zatím jedinná závada.Jinak klasika servis. Olej ,filtr zadní pneu, brzdové destičky vzadu.Připravená na sezonu jen vyrazit.

RADTTAJ
RADTTAJ napsal 06.12.15 v 18:58 10b.

10b.

holtík
holtík napsal 10.03.15 v 14:58 10b.

Přeji super sezónu 2015 v sedle tvé krasavice.

Clint.
Clint. napsal 06.03.15 v 22:48 10b.

10b

kilvah
kilvah napsal 15.02.15 v 19:03 10b.

Krásný strojek s pěknou výbavou, boční kufry mám také V35. Hodně kilometrů bez nehod.

xvladax
xvladax napsal 01.03.13 v 21:54 10b.

moc hezká sůza