Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník valcha
Vloženo 1.1.2013
Aktualizováno 19.4.2013

Suzuki V-strom DL650, stříbrná - černá, zadní box, 2008 do provozu

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Horna - Moto Horna (Draženov) - Ochotný prodejce, nic nenutí, poradí. Velice detailně připravený motocykl k prodeji. Nakonec i domluvená sleva.

Ducati Multistrada 620: Po poradách s kamarády i doporučení prodejce jsem zvolil V-strom. Původně jsem se jel podívat na Multistradu 620, ale nakonec jsem se rozhodl pro V-strom a myslím si, že dobře.

První dojmy - Dobře a lehce ovladatelná, pohodová motorka, ideální pro začátečníka. Pohodlná sedačka i pro cestování ve dvou. Dobré jízdní vlastnosti, díky přednímu plexi nefouká. Výkonově dostačující.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně doporučuji pro začátečníky.

Doplňky na motorce - zadní box

Motorku mi doporučil kamarád, který jí měl před DUCATI Multistradou 1000. Po stránce pohodlí vzpomíná na V-strom. Letošní rok tři vícedenní výjezdy po ČR (Lipno, Dětenice, Pekelné doly, Kersko, Krkonoše), které prověřily kvality a pohodlí motorky. Jezdím jen silnice, motorka dobře drží na mokru a větru. Spolujezdkyně si pochvaluje pohodlnou sedačku s možností se opřít o zadní box.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.03.13 v 21:24 10b.

určitě šik strojovna gratulejšn

JířaM
JířaM napsal 09.03.13 v 20:24 10b.

tak příjemné jarní kilometry...

Kreator
Kreator napsal 03.01.13 v 20:26

Blahopřeji k výběru.Hodně dobrá motorka i na větší vzdálenosti.Věřím že jsi přesvědčený že to byla dobrá volba.Tak báječnou sezonu 2013 .

valcha
valcha napsal 01.01.13 v 22:38

díky

istonbike
istonbike napsal 01.01.13 v 22:31 10b.

Jsou to správní kamarádi poradili skvěle parádní Stromek je to opravdu spolehlivý a pohodlný V-buch přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách