Honda XR 125 L (2006)

Vlastník sasixr
Vloženo 6.2.2013
Aktualizováno 26.3.2017

Motorku bych určitě doporučil začátečníkům. Na vyblbnutí je super i na delší cesty :)

Honda XL 125V Varadero: 2 válec, hmotnost, akcelerace, síla
Yamaha DT 125 X: důvod neuveden

První dojmy - Hned poté co jsem si na motorku sedl se mi zalíbila, protože jsem seděl určitě výše než na 125 co jsme zkoušel předtím. Po projetí jsem byl ohromen, jak tato motorka dokáže být rychlá a svižná. První dojem super, není na co bych si stěžoval :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky

Doplňky na motorce - Doplněk je jedině kufr a poté na ní mám přidělané ( teď sundané ) brašny po boku. A jiné blinkry. Jinak na ní je vše od začátku.

Motorku jsem si vybral z toho důvodu, protože jsem chtěl enduro. Tato Honda XR 125 L
splňuje všechno co jsme chtěl. Není jí co vytknout. Jízda na ní je úžasná, jak po stránce na silnici tak i po stránce v terénu. Dobře se ovládá a poslouchá co vy chcete. Jezdím na ní do školy a v Praze si také nemůžu stěžovat. Spotřebu má cca 2,5-3l/100km což je pro mě poměrně výhodné. Nádrž má 12l, takže se na ní dá krásně projet i na delší cestu. Vzhledem k tomu že jezdím spíše na silnici tak má pneu silniční. Poruchy nemá žádné :) Se spolujezdcem má sice menší akceleraci, ale i tak jede super. Jen občas když je nějaký větší a delší kopec tak má problém, ale co chtít od 125 :) Jinak když jedu sám s převýšením není problém. :) Vzhledem k tomu že je to moje první motorka :) tak servis, úpravy dělám se strejdou nebo s tátou, kteří tomu rozumí a popřípadě mi radí co a jak :) Abych něco neposral :D

sasixr
sasixr napsal 11.06.13 v 20:44

Díky moc vám taky :)

Dostalkouli
Dostalkouli napsal 03.05.13 v 19:39 10b.

At slouží a dělá ti jen radost :)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.03.13 v 20:55 10b.

určitě pěknej kousek gratulejšn

FireKnight
FireKnight napsal 17.03.13 v 20:29 10b.

Ať slouží.. :D

sasixr
sasixr napsal 06.02.13 v 19:22

Jojo děkuji moc :) Nemůžu si jí vynachválit :) Taky přeji :)