Yamaha XT 125R (2005)

Vlastník david00122
Vloženo 23.4.2013
Aktualizováno 18.3.2016

První moto na kterou asi jen tak nezapomenu!

Motorka koupena od \ - \

První dojmy - Parádní stroj, na začátky snad to nejlepší. Mohl by být lepší zvuk, ale to se dá doladit laďáčkem. Mašina padla do ruky hned, už jí mám třetím rokem a nemůžu si jí vynachválit. Je to moje milenka!

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho kdo si chce zablbnout, neni to žádny žihadlo, ale sranda na tom je.

Doplňky na motorce - Všecko origo. Jinak kufr s nosičem.

Tenhle stroj jsem si nevybral, dostal jsem ho dárkem, ale můžu říct, že bych si jinej nevybral!

Moje zkušenosti? Pár pádů tu už bylo, od odřenejch kolen až po leháro v nemocnici ( popral jsem se s náklaďákem). Najeto mám zhruba 15 000 km a uhánim dál a dál.
Mohla by mít alespoň těch 11 kW aby bylo větší srandy, ale na druhou stranu jsem rád i za tohle. Brzdí skvěle, kolikrát mi zachránila krk. Co se týče ovladatelnosti jsem maximálně spokojen, je lehoučká, takže snadný manévrování. Úložný prostor se dá popsat jednoduše, na delší cesty jedině kufr jinak nosič postačí. O místu na nářadí ani nemluvim, maximálně schovat tam prachy. Se spotřebou nemám problém, jezdim do školy za stovku a ještě se jedu parádně projet. Poruch bylo minimum, každodenní údržbou se jim oddálíte, je to držák!

Jezdím často na polňačky, do lesa i v bahně všude jezdí jak divá a to mám origo pneu od Pirelli!! Jinak normálně silnice na pohodlnější jízdu, tam to jde vždycky jako každý mašině kromě drapáka.

Naučil jsem se, že po rychlostních silnicích je to na ho**o. Bolí z toho záda jak se člověk nehejbe a o zadku ani nemluvim, neni to žádnej cesťák takže co by člověk čekal. Jel jsem trasu z Prahy do Jihlavy a myslel jsem že umřu.

Jedno vidko z jízdy. Bohužel bez zrcátka xD.

fox-mx-rider
fox-mx-rider napsal 08.05.13 v 17:50

mělo tam být 10 b ještě aby ne :D asi sem se překlikl sorry

fox-mx-rider
fox-mx-rider napsal 08.05.13 v 17:49 9b.

Jakub_Tereska
Jakub_Tereska napsal 23.04.13 v 20:33 10b.

pěkná mašina, taky jsem si ji teď pořídil, má na ní skoro stejnej názor, polní cesty na XT sou prostě úžasný!! Tak ať to jezdí a mnoho šťastnejch kilometrů bez nehod!! /10b./