Suzuki RM 250 (1995)

Vlastník laco77
Vloženo 18.5.2013
Aktualizováno 7.2.2015

tak jsem si pořídil jinou kasičku

První dojmy - první dojmy byli dobré, protože jsem vybíral na netu podle fotek a hlavně podle ceny,rozjel jsem se pro ni 400km a jak to tak bývá když jedete takovou dálku tak nechcete odjet z prázdnou a to byl i můj případ

Vybral jsem si tuto motorku z jednoho prostého důvodu, měl jsem Hondu dvácu ,byla dost dobrá a hlavně udělaná,ale chtěl jsem 250tku a tak jsem hledal na netu. spousta lidí mi radila ať se na to vyprdnu a našetřim nějaký prachy na novější ale znáte to, jsou to řeči sice k věci ale na druhou stranu co mám dělat když chci jezdit a nemám na novější model. Tak jsem se rozjel do Frýdku Místku a pořídil za příjemnou cenu 14000,-toto rmko, Původní majitel mi říkal že stačí koupit píst a jezdí. Tak jsem koupil pístní sadu a začal to dávat dohromady(motor), po delším bádání na rmku jsem zjistil,že i za 14000,- to bylo hodně drahé, př.tlumiče ko,přepákování vidlice a tlumiče ko,neoriginální zapalování z nějaké hondy a na chladiči přidělaná páskami hotová elektrocentrála, no prostě past vedle pasti, zapalování fungovalo tak jsem ho neřešil,skompletoval jsem motor a hurá na zkušební jízdu,nato že př.tlumiče a přepáčko ko tak se mi na tom jelo ohodně líp než na dváce,motor tahal a i se mi to lépe vodilo,byl jsem překvapen. najednou menší rána a konec, motor se točil ale neházel jiskru, sundám víko zapalování a kuk na strejdu. Rotor byl ve víku, ten rotor měl jiné uložení než mármko,tak to majitel předemnou vyřešil nějakýma plechama který vymezovali vůli na klice, cívka'(snímač) byla přinejtovaná na základní desce no prasečina jako sviňa, scháněl jsem jiné zápalko ale bez úspěchu a když už jsem sehnal tak je to raketa jak prase. Koupil jsem zápalko z motorový pily Still a šikovný soustružník mi ho tam pasuje, bude to super,žádné cdi,relátka a píčovinky, prostě jenom lehoučkej rotor,kterej točí 16000 ot. snímač a fajfka, bude to super a i líp to pojede, je na tom ještě hodně práce ale beru to jako koníček a odreagování

spitnybeers
spitnybeers napsal 21.05.13 v 10:55 8b.

no jo no, starej pekáč, ale jezdit se musí i když nejsou peníze. přeji mnoho zdaru

Robinsson
Robinsson napsal 19.05.13 v 00:07