Aprilia AF1 Futura 125 (1990)

Vlastník Romarios
Vloženo 27.6.2013
Aktualizováno 12.2.2014

Čo k nej.. doviezol som ju ako kopu dielov po nehode, za pomerne výhodnú cenu s tým, že mala spravený nový Nicasil, piest Woosner, ložiská, guferá, atď na ktorých bolo najazdené cca 200km. Teda motoricky mala byť OK.

Honda NSR 125: Pridrahá, nebola mi taká sympatická ako aprilia

První dojmy - Tak je to 2takt tak že tá jazda je skoro ako na jawe.. ale predsa len sa v mnohom líši. Zdala sa mi dosť veľká na 125ku.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je skôr určená začínajúcim motorkárom, ale hlavne takým, ktorým nerobí problém sem tam niečo opraviť prípadne nastaviť. Motorka už má svoje roky a preto si vyžaduje trošku väčšiu starostlivosť.

Doplňky na motorce - Zatiaľ len Led smerovky a plánujem nejaké špeci plexi aby to dobre vyzeralo.

Na začiatku je fotka, ako vyzerala keď som ju priviezol.

Tak čo ma tešilo, bolo to že mnoho vecí som si dokázal opraviť na kolene a prípadne čo nie, to som vymenil z druhej motorky, ktorú mi k nej dal predávajúci.

Bolo treba vymeniť prednú vidlu, zadnú kyvku. O plastoch a nádrži ani nehovorím keď že bola po nehode a niekoľko farieb už na nich bolo. Ďalej som musel zohnať svetlo. To sa mi našťastie podarilo kúpiť tiež pomerne výhodne aj spolu s maskou. Tak že o trošku práce menej s gitom a lepiacou pištoľou.

Momentálne čakám na prihlásenie, a následne pôjdem urobiť STK tak držte palce aby sa podarila. Následne tu pridám aj pár foto a ďalšie dojmy prípadne skúsenosti s motorkou.