Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník xmaiden
Vloženo 28.6.2013
Aktualizováno 27.7.2017

Moje první "velká" motorka. Pořádný kus spolehlivého železa.

Motorka koupena od http://www.alesmoto.cz - Maximální spokojenost, vřele doporučuji.

Honda XRV 650 Africa Twin: Nesehnal jsem ji v požadované cenové relaci :o(((

První dojmy - Tuhle motorku mi doporučil můj kamarád Luki, který již má hodně odježděno. Jako letitý skůtrista - vespař jsem si rád nechal doporučit a volba byla naprosto skvělá. Velký, stabilní a snadno ovladatelný stroj s motorem, který odpustí mnoho, někdy snad všechno. :o))

Nyní je to druhá sezona co jezdím na transalpovi, a nemám pro něj než slova chvály. Přesto, že se jedná o stroj z roku 1998, doposud jsem zaznamenal pouze jeden "zádrhel", došel mi benzín. Velikou zásluhu na tom samozřejmě má kamarád Luki, který pro mě motorku nechal dovézt, celou ji rozebral a opět složil. Taky to bratru trvalo přes půl roku, než jsem ji dostal :o)))
Ale skutečně to stálo za to.
V současnosti mám najeto něco přes 6 tis. km, a těším se, že se letos podíváme i někam za hranice.

werke
werke napsal 19.11.15 v 19:02 10b.

Univerzální voják , ať slouží.

olepole
olepole napsal 30.06.14 v 13:58

Pěknej stroj.Alp je spolehlivej makáč,alespoň s ním zatím mám tu zkušenost.Taky jsem si ho vybral jako první velkou motorku po 20ti letý odmlce.10b

devolo
devolo napsal 28.06.13 v 22:53

Někdy jsme hodně rozežraný a nevíme co by sme... Ale s tímhle se dá jezdit, pokud se spokojíme docela dlouhá léta.Endurko adventurko jak fík