Husqvarna SM 610 (1999)

Vlastník FildaM
Vloženo 15.7.2013
Aktualizováno 15.7.2013

Sice starší, ale pořád přitažlivá. Krásně jde za plynem, pérování mi přijde na zadku dost měkké. Originál výfuky, takže zvuk není takový jaký bych si představoval, takže koupíme laďáčky.

Husqvarna SM 510R: měl jsem strach ze servisních intervalů a z toho, že do ní budu muset často \"cpát\" peníze

První dojmy - Krouťák je super, hlavně miluju přilítnout ze silnice na pole, louku, zkrátka lehký terén se kterým si tato motorka dokáže hravě poradit.. Hned po koupi jsem to samozřejmě zkoušel zvednout na zadní.. Jde to a je to paráda :-) Koupil jsem ji a druhý den (ještě že ne na ní) jsem si zlomil ruku, takže jsem na ní ujel zatím pár km. Cca za týden to vypukne, moc se těším.

Vybral jsem si tento stroj, protože jsem si vyzkoušel jak silnici (3roky), tak po nějaké odmlce i terén - cca 1 rok - pitbike. A zalíbilo se mi oboje, proto supermoto. Navíc nejsem žádný vyznavač rychlé jízdy, raději mám když mašina vyletí od spodu a nejlépe na zadní

Najeto zatím nemám skoro nic, bohužel po koupi jsem si zlomil ruku, naštěstí ne na motorce, takže je v pořádku. Za týden už bych snad mohl chytit za heft.

Zkusím s někým pořešit tu měkké pérování vzadu, fakt mi to příjde dost měkké i na to, že je to supermoto.. Celkem si to se mnou vždy sedne..