Kawasaki W 650 (1999)

Vlastník Artur
Vloženo 18.8.2013
Aktualizováno 18.8.2013

Motorku dělá motorkou hlavně motor...a ten je v případě této mašiny naprosto famózní

První dojmy - Láska na první pohled...tak se dá v mém případě charakterizovat první dojem. Wečko se mě líbilo už pár let, ale vzhledem k nízkým počtům, sem neměl možnost si ho vyzkoušet, takže první jizda byla na kupovaném kusu :-)

Zkušeností zatím s ní jenom skromě. Koupil sem ji v květnu a zatím mám najeto kolem 2000km. Ale naprosto si mě získala. V první řadě je to bezkonkurenční motor - paralelní dvouválec, vzducháč s královskou hřídelí, už na první pohled krásné konstruktérské dílo. Odspodu naprosto bez vibrací a především nádherný zvukový projev. Převody nastavené ideálně vzhledem k charakteru motoru, takže v porovnání s dnešní produkcí je to nízkootáčková mašina. Zádní buben uplně dostačující, přední kotouč super. Co mě ale mile překvapilo je jízda ve dvou. Z pohledu řidiče je jízda pohodlnější a motocykl dobře sedí. Co se týče využitelnosti, tak neznám universálnější stroj. Dálniční provoz se dá vydžet, na okreskách se cítí jako doma, do města taky dobrá(i když při vyšších teplotách, a pomalé jízdě, vyčnívající vačka docela dost hřeje do kolena ), máme už vyzkoušenou i lesní cestu...Zkrátka je to motorka uplně na všechno, tak jako dřív byvaly motorky...do práce, na výlety, na dovolenou...prostě všude! Wečko doporučuju

čzťák
čzťák napsal 18.11.15 v 22:14 10b.

Klasika všech klasik, můj sen. Snad to jednou vyjde. Máš ji nádhernou! 10b je málo

Podas
Podas napsal 09.11.14 v 13:01

Tož to je fešanda. Akorát to uchycení plexi tam nějak kazí vzhled.

Petr59
Petr59 napsal 30.06.14 v 11:46 10b.

Souhlasím s komentářem, mám stejnou čerstvou zkušenost. Skvělá motorka!

fidlimydli
fidlimydli napsal 24.10.13 v 16:40

Na to se nedá napsat nic jiného, než že to je krásný kus nedávné historie.

Šuty
Šuty napsal 25.08.13 v 21:29

Krásná, pohodovka pro všechno.