Ducati Streetfighter 848/s (2013)

Vlastník Redfighter
Vloženo 22.8.2013
Aktualizováno 29.12.2014

Od chvíle, kdy se představila na eicma, jsem hltal každej řádek...preview, recenze... a byla to částečně moje vysněná kráska!

Motorka koupena od DP - Max.spokojenost!

První dojmy - Když jsem si jí letos nadělil, byl březen a na teploměru bylo furt nějakejch podělanejch 3 - 8°C... no já myslel, že mě vomejou...! Byl jsem jak tělo bez duše, vyřízenej... Pak přišel duben a konečně se číslovka teploměru vyšplhala na nějakejch +10°C, takže jsem nasadil kůži, kokos a nastartoval ten boloňskej eLkovej dvouvál, kterej zvukovou kulisou je pro mě nejvíc na světě :-)! Co mě opravdu fascinuje je průběh startování..., kdy jako ta motorka škytá a vyvolá ve Vás pocit, jako kdyby mlela z posledního... a najednou chytne a máte rohlík na hubě! Naprosto spolehlivě! První dojmy byly naprosto úžasné, ikdyž jsem jel první Km s respektem... před tím jsem totiž měl Monstera 696 a najednou tenhle vodou chlazenej brutál!

Motorku bych doporučil pro - Středně pokročilý se smyslem pro detail a italskej design!

Doplňky na motorce - Krovka, držák SPZ, stupačky

S motorkou jsem absolvoval takřka vše. Streetfighter má naprosto fantastické, intuitivní ovládání a díky jinému úhlu vidle je taková komfortnější, i přestože podvozek je dost sportovní, ale to mi vyhovuje! Když začnu motorem, tak má výbornej průběh ot. díky testastrettě a cca od 8tis. - do 10.tis je to hotové peklo! Je taková předvídavá a nic vás nepříjemně nepřekvapí / nezaskočí. Neuvěřitelně vám ta mašina prostě padne do ruky, že jenom usednete a hned se smějete jak celá ergonomie je prostě fantastická! Výborně tvarovaný řídítka! Posez je příjemnej sportovní s lehkou váhou na rukách, ale né nijak moc jako na SBK, to určitě ne! Převodovka nemůžu absolutně nic vytknout, brzdy famózní záležitost... byl jsem zvyklej na Brembo, ale SF má i radiální pumpu... takže na dávkování a výkon stačí "ukazováček" ! Zvuk je bez komentáře - to je řev jako když grizzlymu šáhnete na mládě ! A i když mě lanaří do Termignonů, tak mě se /možná to vyzní blbě/ prostě nelíbí! Dále gumy... Italové tam pro tenhle model dali nástupce Rosso III - Rosso Corsa a to je opravdu top guma! Ale musím říct, že při cca 6500Km... už na zadku je docela ploška.. :-/ (ale to se dá očekávat). Guma rychle chytá teplo a dlouho ho drží a lepí na výbornou!

Jinak téma Ducati a servis je občas úsměvný, jak se lidi do mě navážej a v podstatě je to hned první nebo druhá otázka! Odpověď je úplně jednoduchá... jak s čím člověk zachází, pak s tím podle toho i schází!

erique
erique napsal 24.12.14 v 15:11

krasna masinka

pipi07
pipi07 napsal 02.09.14 v 22:02 10b.

parada, nekdy napis, dame vyjizdku

Redfighter
Redfighter napsal 20.06.14 v 10:42

Tempo_veloce: úplně v pohodě přece - já tady ani nepíšu, že to je strop stroj a modla pro všechny. Mě osobně vyhovuje čím dál víc a jsem z ní den ode dne víc nadšenej ! A vo tom to je!
Výkon motorky je hodně relativní záležitost - a narovinu, potenciál výkonu motorek, ať je to litr anebo 6koule...dokáže využít hodně málo lidí z nás ! Hlavní je, že nás motorky baví a úživat si je ve zdraví!

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 17.06.14 v 21:02

Ahoj
co ti schvaluji že je to disajnovka.ALE.Zamiloval jsem se do ní na první pohled a stal se z ní sen.Tento víkend jsem mněl možnost se konečně svézt na Ducati Tour a přišlo velké zklamání ,proháním svou moto babičku ZR 7 r.v. 2000 a očekával jsem od Ducny velkej nářez ,kterej se bohužel nekonal.Nevím jestli jsem čekal velkej rozdíl proti 750 ale výkon tohoto biku byl pro mně zklamáním Jede to krásně , ale to dělo co všude píšou to není.
Dávám 10 b všem vlastníkům ,ale opravdu jen za skvělý zvuk a skvělý disajn.
Neberte to prosím jako rýpání ,takovou jsem měl zkušenost.

Curly
Curly napsal 03.06.14 v 20:39

Panebože to je taková kráska, až se mi chce brečet! Italové a jejich smysl pro design je neskutečný!
K tématu Ducati a servis jsi se vyjádřil zcela trefně!
11 bodů z 10 a ať to jezdí a bez nehod!