Ducati Monster S2R (2005)

Vlastník Vlasta13
Vloženo 27.8.2013
Aktualizováno 8.8.2014

No prostě Ducati. Italská milenka !?!?

První dojmy - První dojmy... úžasná, krásná a hravá motorka s krásným zvukem Termiku. Naprosto mě dostala. Je lehoučká a krásně ovladatelná, prostě padla krásně do ruky. Nemůžu na ni říct nic negativního.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro všechny. Díky váze a celkové velikosti bych se nebál ji doporučit jako první motorku. Jen by někomu mohlo vadit že je to dvouval. Chce to nejdříve si ji zkusit.

Doplňky na motorce - Motka má spoustu dopňků: karbonové výfuky Termignoni, svody Creptus, otevřený airbox s KNkem, zadní ledkové světlo, led blinkry, zakázkový kryt sedla spolujezdce, sedlo Ducati Corse, držák SPZ, padáky RD, ukazatel zařazené rychlosti, spodní krovka a spousta karbonu (přední blatník, kryt motoru, zrcátka, kryt rámu pod sedlem, kryt sekundárního převodu a "lízakka" u stupaček)

Tak tedy...

Ducati jsem vybral, protože jsem se do ni zamiloval, když jsem jí kdekoliv viděl a slyšel.
JÍZDA - na ni je radost
MOTOR - pod 4000 je to ucukané, ale jinak je průběh motoru plynulý
BRZDY - jsou dostačující
PODVOZEK - přešel jsem ze supersportu, takže pro mě hodně měkký, ale funguje za 1
OVLADATELNOST - díky váze a vlastně všemu je ovladatelnost dokonalá
SPOLUJEZDEC - vejde se, ale záleží na vašem objemu :)
ÚLOŽNÝ PROSTOR - tak to vím přesně - ŽÁDNÝ
SPOTŘEBA - klidná jízda cca 5,5 litrů, sportovní cca 6,5 litrů
SERVIS - nevěřte všemu co se píše

No neměnil bych...leda za Hypoše časem :)

Vlasta13
Vlasta13 napsal 12.11.14 v 20:45

To víš já už jinej nebudu

Rubin
Rubin napsal 15.10.14 v 15:27

Prej super borec!

pipi07
pipi07 napsal 02.09.14 v 21:52 10b.

super klasika

miciva
miciva napsal 02.08.14 v 12:33

jojo, charisma z něho stříká, vo to nic! Fakt moc krásnej sroj! A sedlá ho super borec!

miciva
miciva napsal 02.08.14 v 12:32