Hartford VR 125 (2002)

Vlastník Locoroco
Vloženo 25.9.2013
Aktualizováno 25.9.2013

Výstižný popis motorky?:D Černo- štříbrné enduro s malou spotřebou. :)

První dojmy - První dojmy.. No zjistil jsem že zadní brzda je taková trochu víc chcíplá:D Jinak motorka je parádně ovladatelná takže do ruky mi padla hned i na tu brzdu jsem si zvykl. Za městem mně ale překvapila tím že dostat jí nad 85 km/h dá hodně práce. Kámoši povídali že to může být rozštelovanýma ventilama který při vyšších otáčkách za jízdy jsou docela dost slyšet.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil těm, co nechtějí jezdit autobusem do školy a přitom dáte za benzín asi tolik jako za autobus.:D

Doplňky na motorce - Býval nainstalován kufr.

Mé zkušenosti, motorka je parádně ovladatelná a to i ve dvou. V jednom nemá do kopců problémy ale ve dvou už chce podřadit. Ta zadní brzda skoro nebrzdí nejspíš bude potřeba vyměnit obložení. Úložný prostor tam jaksi žádnej nemám, měl jsem tam kufr od majitele předemnou měl by tam být kastlík ale ten tam taky není:D Kufr jsem sundal protože když na tom jezdím do školy tak beru spolužáka a s batohama se tam nevejdeme. Spotřeba je krásná, veme si asi tak jak fichtl takže malinko.:D

Lubos92
Lubos92 napsal 08.01.14 v 12:15

Pěknej stroj .

Milan1963
Milan1963 napsal 25.09.13 v 17:07 9b.