MZ 125 SM (2008)

Vlastník rychlíkDenny
Vloženo 29.9.2013
Aktualizováno 11.12.2016

Krásný stroj s nepopsatelně nádherným zvukem. Je to obrovská motorka, působí velmi robusním dojmem má skoro 2 metry, němci si ji pořádně vymazlili. Omezená série Twin Color - prostě kráska jak se patří...

Yamaha WR 125X: Příliš vysoká cena
Yamaha XT 125X: Takové malé, malý výkon a všechno... příjde mi, že ji mají všichni

První dojmy - Mé první dojmy jsou takřka nepopsatelné, perfektně mi motorka sedí. Jízda na ní je opravdu požitek z jízdy. Nic nikde neklepe, necuká v zatáčkách sedí jako připelená an asfaltu.

Motorku bych doporučil pro - Jelikož je to opravdu jedna z mála 125 ccm, které působí opravdu dospělým dojmem doporučil bych ji spíše vyšším a vyježděným jezcům. Já sám mám asi 188cm a věřte mi, že někdo, kdo má pod 175 bude na té motorce vypadat hodně směšně.

Zatím na ni moc najeto nemám... Ale už teď vím, že si budem parádně rozumět. Moto je dovezeno z Německa takže je vše v originálním stavu.
Motor je úplně špičkový... startuje jako nic jde to otáček prostě tak jak má.
Na 125 jsou to celkem dost dobré brzdy, rozhodně bych je nepodceňoval.
Je to 4-takt takže by se spotřeba měla pohybovat mezi 3-5 litry ale jak se znám tak spíše těch 5 litrů .

Kuba402
Kuba402 napsal 09.02.14 v 18:40 10b.

Dobrá volba, dobře se o ni starej Ať slouží

Jelcit
Jelcit napsal 29.09.13 v 19:17

Fakt hezkej kousek.. ať slouží !

fery251
fery251 napsal 29.09.13 v 18:38 10b.

Je fakt nádherná. Není to sice můj šálek kávy, ale tohle se němcům fakt povedlo.
Tady ti posílám odkaz na kluky co mají zkušenosti s MZ.