Suzuki DL 1000 V-Strom custom (2002)

Vlastník Raisto01
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 24.6.2016

Cestovní stroj, který je po lehkých a finančně nenáročných úpravách vhodný i do terénu. Spolehlivost, rozumná spotřeba, pohodlí, sociální cestovatelský ráj

Motorka koupena od FIRMA:Jan Hauser - Hausmoto (Ledeč nad S - Vše v naprosté pohodě, dobrá domluva, ochotný prodejce.

Suzuki DL 650 V-Strom: Sice vynikající spotřeba, ale požitek z jízdy, projevu a síly motoru je někdy trochu víc.

První dojmy - Vzhledem k prozatimním 200 najetým kilometrům těžko soudit, doplním časem, ale samozřejmě po několika letech s šestkou, je ten nárůst výkonu parádní. Jiný styl jízdy a chování motoru mě zatím celkem vyhovuje. Tak už je to přes 20 000 km a stále stejná spokojenost. Po zvýšení, výměně kolečka a instalaci Gipro Atre, se to chová parádně a i průjezdnost terénem se podstatně zlepšila. Spotřeba se stále drží okolo 6l/100km. Není si na co stěžovat.

Motorku bych doporučil pro - Cestovatel na dlouhé štreky

Doplňky na motorce - Gipro Atre
Hliníkový kryt motoru
o zub menší kolečko
nástavce vidlic
kratší páčky
kratší kosti
kufr výbava Alu Milánek

Maximální spokojenost, tuhost podvozku a rámu, styl jízdy, posez a perfektní pohodlí i pro spolujezdce, velice slušný univerzál.

Update1:
Pro mě do terénu naprosto parádní věc a cestování oproti Fazerovi o 100% komfortnější, ale to jsem tak nějak čekal už podle prvního pohledu na sedlo. Neomezený dostatek výkonu a netřeba se bát ani při 178cm, což mám já. Dá se parádně

Update 2
Motorka zvýšena kratšími kostmi a nástavci vidlic. Zároveň sníženo sedlo, instalace o zub menšího kolečka a Gipro Atre. Voalá, máme na světě zbrusu novou mašinu

Mates008
Mates008 napsal 02.08.18 v 12:43 10b.

boutom
boutom napsal 20.03.16 v 15:53 10b.

kefi
kefi napsal 04.02.16 v 19:22 10b.

Až XJ doslouží, tak půjdu asi taky do stroma. Ale kdo ví, jestli se to někdy stane :D. Hezká a s tím krytem motoru

raid
raid napsal 17.12.15 v 21:57 10b.

parádní cesty i stroj

Radus88
Radus88 napsal 28.11.15 v 16:56 10b.

parádně upravený 10b.