Yuki Sport 125 (2006)

Vloženo 12.10.2013
Aktualizováno 12.10.2013

Pořízená pro dceru (16). Na naučení, si myslím dobrý

Jawa 125/810 Travel: žádná co jsem našel se mi nelíbila

První dojmy - Byl to takovej radbajk neudržovanej,takže pár dní práce v garáži a vypadá zase k světu. První kilometry v pohodě uvidí se co dál, vím že je to čína,ale spousta mladejch kluků se na ní naučila,tak to snad zvládne i naše mladá

Doplňky na motorce - Zatím žádné doplňky,ale určitě dokoupím nosič a nějakej kufr

No proč jsem vybral čínu? Nechci přivolávat nějakej průšvih,ale pokud by s ní měla žaba plácnout tak ůdržba nebude stát ranec jak u japonca nebo Jawy která už se nevyrábí.První co jsem udělal : vyměnil řetězovku ,svíčku,olej,vypral vzducháč,seřídil ventily a karbec. Dokoupil jsem nový budíky (ty původní byly poslepovaný a polovina nefunkční, bez možnosti obnovy) Má mít najeto cca13000 na 9500 se zastavilo počítadlo. Zkontroloval jsem všechny šrouby a některé dal na loktajt, tak a můžema silnicu. První kilometry dopadly dobře akorát je to trochu vibrátor, v zatáčkách se trochu vlní,to je nepříjemný tehdy když jsem ji položil na kolínko,ale to žábe provádět na začátku nebude takže pohoda. S mojí váhou cca 90 kil pelášila 85km/h úplně bez problémů. Vibrace se zklidní při 6500 otáčkách což je cca 80km/h takže cestovní rychlost v pohodě